sunt o fire vesela,optimista,imi place f mult viata.Apreciez f mult sinceritatea,nu imi plac minciunile! i"m single and have no kids. Very simple woman and easy to understand . Love to be indoors caut un barbat simpatic,cu simtul umorului,care sa stie sa aprecieze o femeie,sa o respecte
Incapatanata,ambitioasa,orgolioasa,cu pretentii,imi place distractia,muzica de toate genurile... Simple and lovely, sweet, understanding and honesty Frumos,educat,galant,respectuos
Blonda cu ochii albastrii :) I am a happy, easy and positive person. I work as an engineer in the sea. I like to listen to music in my spare time, go to the beach and the museum, I like being outside, going for a walk, swimming, sailing and traveling. I'm looking for a long term relationship Placut Prieteni noi.. mai numeroase aflati de la mne personal
Femeile sunt speciale. O stim cu totii. Ne gandim la ele, le iubim si admiram , le f...m .
frumoasa, cuminte , ascultatoare, incapatanata , Increzatoare Caut pe cineva serios si care sa stie ce vrea de la viata placut , asa spun eu Doresc sa socializez , sa cunosc persoane , distractie , etc
Sunt o fata rasfatata,sunt dornica de Nou,nu imi plac barbatii fitosi.Sunt o fata dornica de orice Caut prin platforme de matrimoniale ramnicu sarat un barbat sincer si implicat. Sunt optimista, loiala si imi vor o relatie bazata pe incredere, comunicare si afectiune reciproca. Cum spune toata lumea-superba- Incerc sa cunosc barbati care imi pot oferi orice! Sunt deschisa la orice tip de relatie
What I am seeking for is a long term relationship that will lead to a marriage based on Love, mutual respect, and understanding. That is how I see the future.
Vom vorbi in privat Persoana comunicativa sigura pe sine, sensibila, spirituala, cu simtul umorului, caut un barbat da mi pune la dispozitie Un echilibru emotional, vor o relatie bazata pe respect intelegere si armonie Ne vom cunoaste in privat Doar sinceritate caut si un partener bun ....pentru convorbiri etc poate si mai mult.
SUNT OFIRE CALMA,LINISTITA DAR LA NEVOIE,STIU SA-MI SCOT SI ACUL VENINOS. I am here looking to find someone for a mutually enriching relationship in which we can enjoy life together and bring more to each other than we have alone. I want to co-create a relationship in which we both feel inspired, supported and enriched. Creating an environment that allows us to share our passions, stimulate each others brains and allows us to be there to support each othera€™s growth. Am o statura atletica,ochi caprui,1,65/66 m si imi place sa fac sport ori de cate ori am ocazia. Caut o persoana care sa ma inteleaga,sa fie de acord cu planurile si ideile mele .Sa aiba ochi albastri,parul saten spre negru.Sa fie tandru, romantic.
bunna dar si ne...buna uneori...:P Nu-mi plac barbati falsi.. minciunile, tatuajele, tigarile, alcoolul. Imi place sinceritatea. Oare mai sunt, acesti barbati, din tot ce doresc eu, de la eii(el) !!! Hmmm. Aici ce vad.. Ff rar ii vezi ca scriu pe profilul lor.. Casatorie sau prietenie. Majoritatea.. Mai multi spun in profilul lor.. Flirt. Este ff elegant sa ai o relatie de prietenie. Dar sa fie ff seriosi. Sa stie, ce vor din tot restul vieti, lor. Doamne ajuta! Multumesc pentru intelegere! ok..parerea mea..las pe altii sa se pronunte,,eu ma simt bine aasa kum sunt... nush nici eu ...ceva ceva
I am a person like cooking housewife are honest je suis une comme les autres j aime faire la cuisine et je suis française je vis a Nantes beautifule and sweety
Sunt o nevasta puternica ,curajoasa ,increzatoare ,entuziasta ,cu sperante mari si mai am de concretizat multiple obiective .Sunt inteligenta ,competenta ,perseverenta si creatoare .Stiu sa daruiesc ,sa iert ,sa fiu apropiata de ceilalti si vreau langa mine o persoana cu aceleasi caractere ca mine .Pot sa daruiesc multa iubire ,pretuire si respect si vreau sa primesc la fel .
Mi-as dori sa-mi gasesc sufletul pereche.Sa ma accepte asa cum sunt si cu calitati si cu defecte.Sa-mi dovedeasca ca ma iubeste cu adevarat si sa-mi fie alaturi si la bine si la greu.Barbatul pe care mi-l doresc as vrea sa fie galant,serios ,cu bun simt si prezentabil.
sunt normala:))))))) i am looking for a real perason who is interested in going out and love to have some who know how love and to treat a man i wish i wish you all the best and ..... to you all ... ask me what everthing you want to know and dont contact me if you know you are not serious byeee asa si asa nimic important
Uita-te si tu la poze Sunt sincera si apreciez sinceritatea si la cei din jurul meu. Imi place sa imi petrec momentul deschis in natura, fie ca inseamna drumetie, o plimbare cu bicicleta sau pur si rudimentar in parc sau in gradina. Nu ma intereseaza o aventura deci economisiti-va timpul si vitalitatea cei care cautati asa ceva. Sa gasesti o persoana compatibila este greu, mai ales dupa o anumita varsta, dar cine stie. Depinde ce cauta fiecare De baieti cu gura mare e plina lumea! Fetele stiu de ce! :D si lor le raspund.
P.S.: NU DAU ID! NU MAI AVEM, S-A TERMINAT!
o fata simpla .... I am attractive, serious, romantic and kind devushka. Ya think that I already had one, and now I want to find a single man for a semi. V free time I like chitat. olshe I will tell in the correspondence, if I am interested in you. din pacate pentru numeroase persoane conteaza tare mult acest aspect . . . de ce oare? . . . las la aprecierea voastra . . . ce caut? e ceva modest dar in acelasi timp extrem greu de gasit. . . dc vrei sa stii cautama . . .
o fata plina de viata:),iubitoare de frumos...:P I am attractive, serious, romantic and kind devushka. Ya think that I already had one, and now I want to find a single man for a semi. V free time I like chitat. olshe I will tell in the correspondence, if I am interested in you. detalii,detalii.... originalitate
sunt un rasarit de soare,o lacrima sau floare,sunt pasiune,uragan,mister,sunt dragostea adevarata si intr o zi pot sa dispar.sunt totul sau nimic.tu alegi sau ...euM-ai intrebat ce imi doresc, ce caut? Caut caldura iubirii, a iubirii pure ce-ti da acea privire "tampa" cand il privesti pe celalalt ca si cum ar fi ultima ta legatura cu realitatea, cand il privesti divinizandu-l, adorandu-l, iubindu-l, acea iubire care-ti face inima sa bata in ritmuri nebune, doar cand te gandesti la glasul celuilalt acea iubire care te invaluie si te-nfioara, nu te lasa sa dormi, nici sa stai treaz, nu te lasa sa stai departe, care face aerul irespirabil fara prezenta celuilalt, acest fapt il caut.
I'm looking for a serious guy, not skams. I'm enough smart to find out that and to make the difference. About me: I have an academic background( a master degree), romanian origin, live in Sweden since 2001 and know perfectly how the life works. I'm a serious woman who wants to find a relation or maybe more.. Who knows.. Greetings to you!
sunt simpatica si cu mult bun simt si teribil de mult umor Speranta si rabdarea sunt doua calitati exceptional de importante in viata muritorilor. Cauta si vei gasi....speranta moare ultima... Iubirea nu are varsta.....mai bine mai tarziu decat niciodata. Sunt numai niste citate indeajuns de cunoscute, dar al caror continut ramane actual. Daca ai citit pana aici poate ti-am atras atentia si vei fi interesat sa purtam un dialog placut in scopul descoperirii unei eventuale compatibilitati....never say never. ca o printesa ...scz regina un suflet bun si sincer
ma consider cea mai fraiera femeie din lume,MOTIVUL:pun botu prea repede
si sunt prea sufletista Cui nu ii place viata la tara, sa nu ma bage in seama! sexy bomba relatii,prietenii,distractie,etc
Sunt o tipa optimista, cu suflet cald, care se bucura de o cafea buna, de un apus si de o discutie sincera. Am un job stabil, prieteni putini dar adevarati si un stil de viata echilibrat. Imi place sa merg la teatru, sa calatoresc cand pot si sa fac sport pentru energie, nu pentru perfectiune. Caut un barbat care nu se teme de apropiere, care stie sa fie prezent si sa spuna ce simte. In zona mea, intalniri serioase Craiova inseamna sa gasim pe cineva cu valori similare, cu rabdare si dorinta de viitor. Daca simti ca ne potrivim, scrie-mi fara ezitare.
imi place sa rid ,sa pling,sa urc ,sa cobor deci traiesc. what i can say ? i are a natural woman without pretensions too big, but maybe love for family, music and literature are what I characterize sint ok sa iubesc
Sociabila, deschisa la experiente noi . I am a big dreamer, thats why I am here. I dream, but do not daydream, dream big but real. So far the biggest dream of my life is to find the missing piece of my puzzle to make the picture complete. Here I'm looking for somebody as cosmopolitan, positive, laid back and classy as me. I want to feel that special connection and compatibility with my partner and feel like I cant breathe and actually live without him next to me. I am Brazilian and traditionally have strong family values. In a relationship I can offer care, understanding, warmth, tenderness and affection, emotional support, true friendship, fidelity and a lot more. In reply I want you to grant me with a beautiful relationship based on caress, romance, love, passion, care and loyalty. If you really like what you see and became interested in me after reading these lines, please feel free to write me and I will gladly answer your letter Un barbat respectuos , cu simtul umorului si cu pofta de viata .
SINCERA SI DEVOTATA... Sunt o fire simpla cu simtul umorului blanda sincera FRUMOASA... DACA NU MA CREDETI O SA VEDETI!!! UN BAIAT CARE SA MA APRECIEZE:)
simpla serioasa cu simtul umorului I'm looking for a serious guy, not skams. I'm enough smart to find out that and to make the difference. About me: I have an academic background( a master degree), romanian origin, live in Sweden since 2001 and know perfectly how the life works. I'm a serious woman who wants to find a relation or maybe more.. Who knows.. Greetings to you! miniona barbat respectuos cu simtul umorului iubitor credincios,serios
sunt o domnisoara tanara,matura si ami place aproape tot din viata. "Tu cla mini nlu mlai gasesti,io cla tini nlu mlai claut" :p sportiv,draguta,par lung,ochi caprui,pe placu barbatilor un barbat cu personalitate si aspect fizic bun.
Ma las "descoperita"adica iubita de barbatul iubit Sunt o fire vesela ,sunt optimista...visatoare ,calma ...aproape niciodata trista! A iubi nu inseamna a ne privi unul pe celalalt in ochi ci a privi amandoi in aceeasi directie! ok zic eu ma simt bine in pielea mea si asta e tot ce conteaza zic eu un barbat intelegator tandru care sa ma iubeasca si sa ma aprecieze asa cum sunt Vreau doar dragoste si intelegere de la barbatul iubit:-*:-*
sunt simpatica, draguta, bine facuta :))...si...dece sa nu incerci?...poate merita :P... Sunt una dintre fete singure oradea care isi vor o relatie autentica. Sunt vesela, sincera si iubesc conversatiile profunde. Caut un barbat matur, prudent si implicat, pregatit pentru stabilitate.
the ireprosabil woman does not exist, but I try to get closer to it !!!!!!!!!! as all women will say. It is said of me that I am a "beautiful person". Of course I have defects but I try to assume them. I am neither lying nor wrong. I like sincerity and I am looking for a beautiful and true story. I like to laugh, sociable, classy and sporty as grueling but not resentful. However, I have personality, character. In short, I am sincere and myself ..... and I wish to meet someone who will accept me as I am.
cunoastema,si imi zici tu vesela, sociabila, comunicativa, loiala, onesta, detest inselatoria si minciuna, cu simtul umorului,aspect fizic atragator, iubesc florile si animaele,imi place sa calatoresc, atunci cind situatia fianciara imi permite! Exclusa comunicarea cu domnii fara fotografii...consider ca e o lipsa de consideratie fata de toti care ne prezentam,cu tot cu infatisare... placut,dar hotaresti tu ceva simpatic
SUNT O FIRE CAREIA II PLACE DISTRACTIA SI OAMENII CULTURATI RESTUL VB Imi plac sporturile...de favorit patinajul artistic..Ies des cu prietenii in oras si imi place sa merg in cluburi. VEZI IN POZA PRIETENI,DISTRACTIE DAR NU PROSTII
...Sunt tanara...tentanta...si plina de distractie.. I am very lovely and active. I love my life and enjoy every clipa of it. I am who I am, I belive that there are no neintrecut people, we should take everyone for who they are. everyone deserves his piece of happiness and I am not at exception. I hope to meet my second half here and finally be bale to say that wonderful words: I love you.