sociabila .... de gasca... Sunt o persoana vesela, plina de viata, imi place sa fac glume si sa rad la glumele bune. Consider ca viata este frumoasa si trebuie traita cu bucurie, armonie si echilibru. Pentru toate astea este necesitate de doi oameni si desigur, iubire. imi place asa cum sunt....naturala distractie
Pai...sunt eu.Nu o imitatie de mine.Imi place k in momentul liber sa imi pun intrebari existentiale,sa compun poezii,sa citesc carti tamite ,etc.As cauta persoane inteligente,sau cel putin istete.Imi plac cei care au ceva in chestia aia de p umerii lor care intamplator se numeste CAP.Sunt o rebela innascuta,noncomformista,ascult...muzik veche ,retro,raggaeton si jazz.Imi place sa traiesc dupa propriile principii si sa cunosc oameni noi.Ce zici?Nu vrei sa fi chiar unul dintre ei? sunt draguta.In limita bunului simt...Arat normal:sunt simpa si modesta.Un stil putin rafinat si feminin. caut...un pamantean
Sunt o persoana sincera si sufletista dar urasc naivii I am sweet woman with big heart.I don't believe in miracle or fairy tales, but I belive in love.I am very romantic lady,but with a strong character. I have little daughter.I dream to met a man, who can be my husband and father for my baby) Las la aprecierea ta O persoana sincera si iubitoare care sa stie ce sa vrea de la viata
sincera,cu bunul simt,timida, Ma numar printre femei singure ploiesti care nu si-au pierdut increderea in iubire. Sunt independenta, dar imi vor un asociat alaturi de care sa impart bucuriile simple ale vietii. Ador calatoriile spontane si serile linistite acasa. Caut un barbat sincer, cu simtul umorului, pregatit pentru o relatie stabila si asumata. placut dragut cu simtul umorului,necasatorit
sociabila cool lady and i hate liars,i am caring and i need the same in return,i believe in God and i dont cheat people,dont try to play smart on me dragutza......restul il vei afla cand ma vei cunoaste dragutz,cu simtul umorului,vorbaret brunet cu ochii verzi,1,70
I love singing and I am intense. Sunt o prietena cu potenta buna, care stie sa fie si copil, si adult responsabil. Imi place sa gatesc pentru cineva drag, sa ascult muzica veche, sa merg cu bicicleta si sa imi fac ordine in ganduri la o plimbare. In relatie sunt loiala si atenta, dar am nevoie de un barbat care nu se teme de angajament si care isi tine promisiunile. Caut un om simplu, cu suflet, care apreciaza familia si linistea. In Craiova, anunturi de matrimoniale Craiova mi-au aratat ca exista barbati seriosi care vor ceva real. Daca esti unul dintre ei, hai sa ne cunoastem. I am beautiful and sexi. I want the right person.
cuminte si devreme acasa!!!!:) Ma consider o persoana normala,cu defecte si calitati...sono qui per cercare l`altra meta...chi sa..forse lo trovero intaia o poi..ciao a tutti am trei picioare....si trei urechi!!!:)))glumesc sa spun ce spune toata lumea ,, ce nu am gasit pana acum " as fi penibila:))).....never say never!
persoana ultra familista si dedicata acesteia ,buna gospodina ,harnica,,sufletista,iubitoare de copii ,credincioasa,fidela ,manierata,sensibila la elegant si nobil,iubitoare de sport,muzica ,inclinatii artistice ,cerebrala ,.matura in gandire ,stie ce vrea de la viata inalta. simtul umorului.......se gaseste?
Sunt o persoana draguta,miloasa,iubesc animalele,sunt geloasa in dragoste,dar si foarte romantica.Imi plac sportul,arta si oamenii speciali,deschisi,care care stiu sa se bucure de viata si care nu au prejudecati. Caut prieteni noi,oameni deschisi,cu chef de vorba si cu idei interesante.
sufletista si de gasca. Sunt o BALANTA veritabila, sociabila, sentimentala, optimista si sensibila. Imi organizez viata punand accent pe tot ce e frumos, elegant, ordonat si imi plac extremele dar prefer sa urmez o linie de mijloc. Sunt cat pot de diplomata, idealista si impaciuitoare. Imi place luxul si frumosul. Sunt indeajuns de schimbatoare si tolerez greu rutina. Viata este plina de neprevazutanu-i asa? Sunt o femeie care stie sa faca afaceri si isi face loc ape tocuria cu mult tact in societatea barbatilor de afaceri. :) Caut un aliat ... asemanator. :) Nota: Rog ca barbatii casatoriti sau cei aflati intr-o relatie sa NU ma contacteze! Ar fi pierdere de timp. Multumesc. draguta
ma numesc karina si abia astept sa vad ce putem face impreuna I enjoy life and would love to find someone to share adventures with. I love to explore new places, meet new people and experience other cultures. My desavarsit partner would enjoy these things as well and take life as it comes, without stressing too much. I believe that family is everything and would like to have one of my own someday. I have had a lot of experiences in my life that have made me the person I am today. I aspire to be genuine, honest and sincere at all times and I greatly value those characteristics in others. blonda slaba cu ochi caprui un domn generos
simpatik Draguta,imi plac plimbarile in aer neocupat glumeata, serioasa imi vor un prieten de varsta mea sa mi spuneti voi... nu are descriere...ramane de vazut
sunt o persoana energica, vesela, dornica de distractie.. COMUNICATIVA,ROMANTICA,CU SIMTUL UMORULUI,PRIETENOASA,MAI MULTE DATA VIITOARE..:) inalta, blonda, draguta caut persoane cu care sa pot discuta si cu care sa ma pot simti bine....cam atat momentan
Vesela, comunicativa iar daca vrei sa sti mai mult ma poti intreba. I'm single and have been divorced for the past 3 years now, not been easy living without a soulmate . I'm a very generous person , sincere calm , hard-working , lovable , Intelligent , kind and caring . I enjoy traveling with family mostly on vacation or go to a near by beach where we could have time to hangout and express what love is .I like to swim ,cooking ,reading , watch movies eg romantic , comedy , adventure , actions . i like drawing , panting , landscape photography .I am very simple that i don't mind dating a woman who is either below or above my level. I'm 31 yrs old, born in Bejing, China. Moved to the United state 16 years ago. I am a citizen. I work as an event planner. I am willing to relocate to get the right person, who is worth owning me as his full time and long term life partner. I don't like liars, deceiver or men looking for a one night stand. I am way over that. Here for a serious business and if you know you're that singular man kindly write. Lucrul asta se poate vedea din poze. Prietenie,distractie si eventual o relatie.
o fiinta plina de viata , un pik cam salbatica, dornica de indiferent ce senzatii noi, in cautare de iesiri in aer lasat departe de absolut orice prejudecati Sunt o persoana draguta atenta vesele doresti sa ma cunosti descoperama cauta-ma sa ma descoperi toata inchipuiri salbatice
Sint o persoana draguta sincera prietenoasa care isi cauta inca jumatatea I am cute person, serious, very loving caring woman who likes a natural and spontaneous man!!! Bruneta,ochi verzi,slabuta. Caut barbat de virsta apropiata dragut care sa isi doreasca o relatie serioasa
nonconformista,atipica Nu-ti crea o poza falsa. Este incomoda, greu de intretinut si usor de depistat. Sinceritatea este cea mai indrazneata forma de curaj. Pentru ca nu poti primi ceea ce nu oferi... placut nu-mi plac stereotipurile....deci ce ramane!
Sunt o fire vesela si comunicativa.. vesela si plina de optimism..sper sa nu imi fie umbrit pe aici :) Ps anul nasterii e 72,nu 1985, restul informatiilor sunt corecte asa si asa prieteni, persoane cu care sa vorbesc..
Plina de viata simpatica ...ma bucur din plin de absolut orice moment......... I love to laugh and have fun.. Life is to short, to not enjoy every moment. I love just about all kinds of music...I'm very easy going, and I'm very comfortable in whatever I do . I'm a single woman who is looking for someone who I can share my life with. I am Strong, open and honest woman (sometimes too honest) who is looking for the same in a man....I just want to find that rarisim someone. I've been alone for a while and I've enjoyed it, but I think now it's time to start looking again. I love Spontaneity and Romance. . I would Love to share the experiences with someone special!! I would love to drive around the country, finding little traveled or out of the way places.I am enjoying doing things for me, But I would love to have a lovely man to share it with. weather that be staying home and making dinner together, driving up the coast with, a nice weekend wine tasting in Nap or reading the newspaper curled up together on Sun morning. Well I guess that it for now so if you like what you read email me, I would love to hear from you.
Je suis une femme travailleuse, ayant la tête sur les épaules, douce, tendre, affectueuse, respectueuse,attentionnée , de caractère calme, fidèle et compréhensive.
Astazi am inceput ziua cu un zambet ...zambet pe care ti-l dariesc tie....pe care vreau sa-l daruiesti insilor din jurul tau ... ...iti va fi mult mai usor sa daruiesti ceva ce deja ai..!!!! DECI ZAMBESTE si totul ti se va parea mai frumos, nu se stie niciodata cine tanjeste dupa zambetul tau !!! Impecabil ! Un barbat , respectos intelegator iubitor si sa stie vorbi cu o femeie sa o respecte si sa o protejeze. Te astept
Caut o relatie serioasa! gentle, fun ,. And maybe it will be next to me that you will be very warm and comfortable. I am trying to find love on this site. I hope that I'm lucky. I will meet the man next to whom I would like to share my life Un barbat adevarat si serios!
Imi place sa ma plimb sa descopar frumusetile naturi sa comunic cu persoane sa fac meditati cu copii I am glad that could to be registered here and now I hope that I can find here right man. smile. Bruneta slaba ten creol ochii negri 22 de ani Domni cu bun simt care vor sa prezinta un muc cadou unei fete dragute
Sunt o fire energica imi place sa gatesc...sa calatoresc ... te caut pe tine, cel, care pentru mine, ai fi in stare sa te dezici de acest sait... Las la aprecierea voastra
Sunt o fata plina de viata,cu o potenta inepuizabila. Imi place aventura si nebunia vieii,dar totusi sunt si o fire romantica, ce stie sa gateasca...pot fi si o gospodina. Daca esti un barbat ce vrea sa isi traiasca viata,iti plac plimbarile si noptile pierdute in doi, cauta-ma! Sunt slabuta. Nu foarte inalta....Sunt tot ce trebuie. Aventura,discutii deschise despre indiferent ce subiect,plimbarii,noptii pierdute in doi...si daca devine serioasa treaba ,cu atat mai bn. Imi caut jumatatea ce ma completeaza.
de treaba si o sa vedeti mai multe dupa ce vb cu mine k sa ma cunoasteti Am single never married and have no kids. Well I am down to earth and also very open minded and outgoing type . Am honest and loyal. I will like to meet a man I can call my own and spend the rest of my life with barbati
Libera in cautare de partener serios....in Franta. ...coasta de azur. i ama very good girli ama very good girli ama very good girli ama very good girli ama very good girli ama very good girli ama very good girli ama very good girl Placut..... Aliat de suflet....si de viata...in Franta ....coasta de azur...nice
Frumoasa, desteapta si iubareata foc De ce nu-mi vii,de ce? VINO LA MINE !!! Pe Soare sau pe Luna, Pe vreme rea sau vreme buna, Te chem mereu,mi-e dor de tine, Vino la mine! Si daca te iubesc Inseamna pentru tine ca gresesc, Ma iarta,nu pot fara tine, Vino la mine! Si de-ai gresit,nu-i vina ta, Pe toate eu le pot ierta Si le-am uitat si stii prea bine, Vino la mine! De n-ai curaj,tu indrazneste, Cin^ te iubeste,nu te dojeneste. Incearca,o sa fie bine, Vino la mine! Si-as da indiferent ce sa te intorci la mine, Ah,Doamne,doar un ceas cu tine, VINO LA MINE !!!!!!! placut
Linistita My equal will be honest, warm, self-aware, a good conversationalist and trusted companion. A good sense of humour never goes astray, though I'd settle for someone who laughs at my jokes :) Most importantly I need a man with an open heart, who knows how to truly value and connect with others. A man who makes me feel like I just got home. Does that sound like you? Don't just sail on by. Drop me a line. As Ernest Hemingway once wrote, "My big fish must be somewhere." - The Old Man and the Sea Placut Socializare
simpatica, gospodina, vesela... blonda cu ochi albastri P.S.sa se abtina sa ma apeleze cei fara poza...imi cer scuze dar nu am sa le raspund...mersi barbat necasatorit, inalt, cu simtul umorului.. relatie stabila bazata pe INCREDERE, respect si IUBIRE... Cer prea mult?