Sunt o persoana cu simtul umorului..doresc sa cunosc o persoana pt o relatie serioasa ! Am ales sa incerc varianta de matrimoniale ploiesti pentru ca imi vor mai mult decat o aventura trecatoare. Sunt o femeie comunicativa, sensibila si ambitioasa, care cauta un barbat cu care sa imparta bucuriile simple ale vietii si sa construiasca un viitor stabil. Placut Sa cunosc o persoana comunicativa , independent .mai multe vb
Sunt o persoana sincera si modesta. Tind sa fiu corecta, dar nu sunt "perfecta". Sunt loiala si am incredere in oameni, dar nu sunt naiva. Am multa rabdare, dar nu la infinit. Sunt sigura si stapana DOAR pe mine!
Hmmm....niciodata nu mi-a placut sa ma autocaracterizez,insa..daca tot sunt aici :P Sunt o persoana spontana,imi place sa rad mult si sa fiu mereu in miscare...ador muzica si \"interactiunea interpersonala\" :D Ohh that hurts :P Aici prefer sa nu ma exprim, sa aprecieze altii..uite-asa!! Nu caut nimic,insa accept mai tot :) curiozitatea m-a impins aici...insa nu strica niciodata amici de peste tot, nu?Rock on :D
sunt o fire linistita imi place sa glumesc in limitele care cred eu ca este bine imi plac iesirile in parc sunt o buna gospodina prefer mancarea gatita in casa nu imi plac restaurantele Ador natura, poezia. Sunt un om simplu, in cautare de simplitate si de liniste. Atat! sunt inalta par brunet ten masliniu restu vedeti in fotografii o relatie de lunga durata un barbat sincer iubitor sai placa cu adevarat viata de familiie nu caut aventuri
sunt ice, deci spun totul prin asta, dar.... sunt si baby, deci alege ce vrei sa fiu si am sa fiu intocmai contrariul.. Sant o persoana sensibila,sincera fidela care doreste sa fie fericita alaturi de o persoana care stie ce-i respectul nimic mai mult . numai buna de lins in talpa... ba nu, urma de la talpa... nimic special, doar o raza calduta, pentru a ma face sa ma topesc..
Sunt o persoana sociabila mereu in cautare de noi prietenii,imi plac glumele de bun simt,am simtul umorului foarte dezvoltat Bunaa caut prieteni seriosi din Romania cit ?i italia.ne putem scrie pe nikymiky71@yahoo.com. Ciao cerco amici seri da italia e Romania.possiamo scrivere su nikymiky71@yahoo.com. socializare si de ce nu prietenii
Buna rau
Sexy Sunt o fire blanda,linistita si timida.Imi place fotbalul,calatoriile si sa imi pierd momentul in fata televizorului. Par satean-negru ochi caprui sexy Sa vb cu cineva bun
Bisexuala caut partenera Copilaroasa, vesela, glumeata, ambitioasa, incapatanata, serioasa, 1,60 , 55 kg Bisexuala caut partenera singura , nu sunt in cautare de barbati...
18 ani, satena, am venit pe site-ul asta din plictiseala, vreau doar relatii de amicitie! I am loving and honest person... I am looking for my life time partner. Slaba, 1.80 Prieteni noi. (de favorit cu putin creier in cap)
simpatica, desteapta si foarte interesanta "Imi place sa iau drumul la intamplare, sa calatoresc lumea si sa experimentez diferite culturi, familia si credinta mea sunt extraordinar de importante pentru mine, caut pe cineva care poate fi dragostea mea si cel mai bun prieten mai mult decat placut un tip la fel de placut ca si mine
hmm...nu vrei sa afli singur? Dupa mine inca imperfecta,daaar....cele bune sa se adune ....cele rele sa se spele ....asa ca tu cititorule decizi in a vrea sa afli despre mine ... tu ce ai zice ? persoane educate,interesante,responsabile...care stiu ce vor de la viata..cu care poti sa ai o conversatie,fara fite si figuri...:)
tanara studenta in cautare de senzatii noi, absolut orice fantezie este de indeplinit , dorinta ta imi e porunca, detin carnet de sofer deci ma pot deplasa la domiciliu , nu percep niciun fel de taxa o fac din pura placere mica de inaltime , un corp jucaus si un posterior de invidiat barbat singur dar si nu numai pregatit pentru tot ce am sa ii ofer
i can not complain about me Atentie!!! Fara SUPARERE dar nu discut cu persoane care nu au poza de profil! Nu mi se pare angelic sa vb cu un NO NAME NO FACE Or WhatEver doar de dragul unei conversatii!Persoanele sub 48-50 de ani va rog limitati-va la o discutie amicala si atat!!! Eu sunt o fire extrem de calda dar uneori VAD CA AICI SE INTRECE ABSOLUT ORICE LIMITA! Dak ma placi ma accepti si asa! Multumesc!:) i think not bad man who invites me to travel abroad
simpatica si ambitioasa Caut si imi doresc o relatie stabila. Sunt o femeie fina, placuta si sensibila. Imi vor pasiune, dragoste, intelegere si bunatate. Ador calatoriile. Caut prietenie, intelegere, comunicare, respect si pasiune. Nu sunt interesata de o relatie de consumatie. draguta bani
vezi tu........... When I fall in love It will be forever Or I'll never fall in love In a restless world Like this is Love is ended before it's begun And too many Moonlight kisses Seem to cool in the warmth of the sun When I give my heart I give it completely Or I'll never give my heart And the clipa I can feel that you feel that way too Is when I fall in love with you ! obisnuit pe cineva potrivit mie
Sunt o fata sincera si intelegatoare o fata buna sufletista. care isi doreste ceva cu adevarat. Ce elegant ar fi ca acest virus sa dispara mai repede si odata cu el sa dispara si toata rautatea de pe acest pamint! Ar fi, dar .. Cind totul va reveni la natural sa-ti traiesti viata mai mult, mai intens, mai frumos! Viata nu trebuie irosita, ci traita picatura cu picatura. Cind ai oameni potriviti alaturi, atunii incercarile devin mai frumose, . Cind toate inainte de reveni la normal sa-ti traiesti viata mai mult, mai intens, Picatura cu picatura .Ce bine ar fi daca ne-am da seama cu adevarat de sensul cuvintului Viata si de tot ce cuprinde ea ..... a trai, a iubi, a ierta, un fi om mai buna€˛, sa ne putem aminti mai des aminte ca Suntem trecatori prin viata! Putem fi mai buni cu altii, din pacate multi uita, si cind spunem ca nu mai putem, viata ne arata ca mai putem putin. Sa fim intodeauna impacati cu viata, sa invatam din fiecare experienta si nimic sa nu ne doboare, ci sa ne intareasca, sunt vremuri grele, dar omenirea nu se va sfirsi.Acum natura respira, iar omul are timp ... Timp sa-si faca ordine in ginduri, in suflet ... In viata pierdem lucruri, pierdem oameni .... important este sa nu ne pierdem pe noi, sa nu ne pierdem zanbetul, speranta si bunatatea ...., Chiar print cite incercari ne supune viata, sa avem doar puterea, spune, "va fi bine"! Aspect fizic placut. Imi vor o prietenie serioasa si sincera bazata pe incredere si sinceritate imi doresc ceva cu adevarat
nebunatica ...distractiva....de viata numai cu cei care merita;)....e.t.c I like hiking, biking, golfing and traveling. I like spontaneous trips to share and learn. I hope to find an intelligent, interesting and attractive man for a relationship that is beneficial to both of us. daca te intereseaza contacteazama te astept
o pers care vrea sa se simta bine si care isi doreste sa aiba cu cinetot timpul:) Sunt vaduva vor o persoana onesta sa nu consume acol sa fie 65...75ani tu trebuie sama descoperi. f placut si dabea astept as va convingeti si voi! distractie....nopti pierdute....si multa buna dispozitie:)
deschisa, socilabila, glumeatza si mai presus de toate plina de viata!!!! Sono una donna in gamba, alegra, educata e con tanta voglia di vivere ala grande. Mi piace balare, cucinare, fare lavori di giardinagio e dispozitie con amici e la famiglia. itzi dai seama fara sa-ti mai spun eu :p o bomboana de baiat :))))
sunt super de gasca....imi place la nebunie sa ma distrez ....sunt foarte nebunatica....si sper sa va placa de mine asa cum sunt...apropo... I am a very easy going woman, I like quietness and reading. I love to get acquainted into a lifetime partnership. CE SA zic,,,,MORTAL!!!!! un tip mega din toate punctele de vedere...:>:>:>
fun Cerco un ragazzo, un uomo meraviglioso dolce receptive solare che i piace avere una famiglia ...sono una ragazza madre ho 32 anni vivo in italia di quasi 11 anni . placut
Sunt o fata modesta , fara obligatii in cautarea unei relatii de lunga durata . always in the mood for a good talk, just dare to impress me Placut Un barbat care sa iubeasca .
O fire energica,plina de viata...draguta....:P Hi... I\'m very easy going, someone who like making new friends, I\'m jovial, hard working, I\'m looking for someone that can make me feel like a woman, someone I can trust, someone who don\'t care about who I am, I must have someone who is good at talking and listening. I must have a partner who is honest and strong enough to do the right thing.I must have a partner who is gentle and kind. I must have someone who isn\'t afraid to take a risk and who sees life as an adventure. I must have someone who can handle life\'s frustrations or momentary setbacks with a patient, steady, demeanor. I must have a partner who loves to socialize with lots of different people. I can\'t stand someone who takes advantage of people. I can\'t stand someone who can\'t manage their anger, who yells, or bottles it up inside. I can\'t stand someone who sees material items as a measure of success. I must end right here, I think you can ask me some more things also you want to know about me... Thanks for taking a stop in my profile.. Foarte draguta...............:P :))) Un barbat plin de viata,glumet,cu care te poti distra si petrece momente frumoase,moral,ingenios...
o fire sociabila,mereu in centrul atentiei grupului..si ar fi mai numeroase de spus..pentru cei care nu ma cunosc nu au decat sa faca incercarea de a ma cunoaste dupa cum se vede nu conteaza
Sunt o fata dornica sa cunoasca baietiiiii multiiii realista,tandra,simpatica,optimista,in cautarea partenerului,pana ce moartea ne v a desparti ,,cer prea mult??????? Arat bine ... Sunt slabuta ,am 59 kg , ochii caprui mai multe detali la telefon Caut un barbat care sa mi satisfaca nevoile .
....las` la aprecierea altora am un temperament coleric , imi place sa cant sa dansez cu prietenii sa mananc inghetata ... nu mi plac oamenii care incearca sa para ceea ce nu sunt , lingusitorii si introvertitii ........ exista in viata ocazii cand realizezi ca ai avut circa de tine oameni minunati, oameni ... atat de frumosi pe dinauntru , incat iti lumineaza ziua ori de cate ori ii intalnesti... si exista momente cand realizezi ca nu ai stiut sa te apropii de ei cand ai avut ocazia , sa i cunosti , sa i iubesti inca din intaia clipa , sa creezi alaturi de ei viata printr un zambet , printr o imbratisare , printr o surpriza imortalizata in amintiri... dar, pana la urma, ceea ce conteaza e miracolul ca i ai intalnit ... chiar daca nu i putem avea alaturi de noi mereu , in inima ne raman mereu aproape ... imi place sa visez si sa traiesc , sa fac cu pofta ceea ce iubesc , sa caut scantei in oameni , in imagini, in povesti , in atingeri , in potriviri ... imi place sa ma cred deosebita dar prea indolenta pentru a mi demonstra valoarea si imi tolerez cu placere lipsa de initiativa pe lista celorlalte defecte asumate ... imi place ideea ca mai pot face inca ceea ce vreau, urasc criticile , stiu ca e usor sa ma placi si extraordinar de greu sa ma cunosti ...dar ador sa fiu "citita", din cand in cand ... am invatat recent sa iubesc inceputurile...si ideea ca e timp, e timp pentru absolut orice ... doar sa nu uiti sa te joci .... nu mult ... atat cat trebuie pentru a ti asigura visele in viata ... Nu te astepta la fapte extraordinare sunt o persoana normala!!!
O persoana frumoasa. Nimic mai elegant decit o asteptare,care stii ca se va implini.O sa te astept!Si tu vei veni.Pe carari imbalsamate cu flori.Si florile nu vor simti pasii tai usori ca o fulguire din basmele bunicii.O sa te astept.Ieri.Azi.Miine.Intotdeauna! Ok Un barbat frumoas.
Singura de 2 ani inteligent,rafinat,observator,exigent,responsabil, atent,caut o domnisoara pentru convetuire(casatorie )SCUZATI,nu atrageti atentia la sex in profil,sunt BARBAT Suficient de ok Un barbat matur
simpatica ,glumeatza,alintata, distractiva etc Sant ok.Sub vrsta de 55 de ani,si fara poza rog sa nu fiiu contactata fara raspuns din partea mea.Multumesc. ochii verzi schimbatori ,par nergu,165cm,52kg o posibila casatorie
Poi...nuj ce sa zic....sunt o fire mai zapacita...mi se zice ckocko....imi place volleyu....imi place sa am multi prieteni..si sa ma distrez...cam atat....:*:*:*:*:* I am a very responsible, reliable and serious person, but at the same time charming and easy-going lady. I know and feel the right moment to be serious and responsible as well as when I can let myself go. I like to laugh and I adore people with a sense of humor. I am a progressive and communicative person. I like to communicate with people. I have no bad habits and I care about my health. I am a very faithful and caring woman. My future man will feel my devotion and affection as well as love and support in good and not very good times of our happy life. Oh, I have so many interests that I am sure we would find something in common with my future man. I am very active and I like hiking in the mountains, skiing, swimming, but at the same time as most of ladies I also like cooking. I enjoy reading, especially, I like psychology. I like to dance and to travel. Different kinds of music like blues, jazz, rock and roll, soul please my ears. I think it is very important to have at least one common interest and then everything will be much easier. :-??....multzi zic ca arat bine....ramane de vazut poi....sa-mi fac multi prieteni:X
Sunt o fire extrem de distrata si distractiva foarte vesela ,imi place sa traiesc viata la mare shi sa cunosc oameni multi. I am a strong woman when it is needed and a little weak girl when I am next to a strong man. I love to laugh and I think I am a very cheerful person. People always say they can rely on me and that is why I have a lot of friends. I love to just dream and imagine my future life. I simply enjoy everything and this way I feel happy vedeti in poze sunt in cautare de relatii de pretenie ,distractie ,aventuri