SUNT OFIRE CALMA,LINISTITA DAR LA NEVOIE,STIU SA-MI SCOT SI ACUL VENINOS. Raspund , doar profilelor cu poza. Imi plac cei asumati. "Nu recunosc alt semn al superioritatii decat bunatatea". Mi-ar placea ca si tie sa ti se potriveasca acest motto,in viata ta de zi cu zi.. Am o statura atletica,ochi caprui,1,65/66 m si imi place sa fac sport ori de cate ori am ocazia. Caut o persoana care sa ma inteleaga,sa fie de acord cu planurile si ideile mele .Sa aiba ochi albastri,parul saten spre negru.Sa fie tandru, romantic.
imi place sa rid ,sa pling,sa urc ,sa cobor deci traiesc. rea de gura suflet de aur imi plce fericire imi place sa traiesc imi plac masinile smart sint ok sa iubesc
sunt o fire vesela,optimista,imi place f mult viata.Apreciez f mult sinceritatea,nu imi plac minciunile! I will be glad if we get to know each other and become friends.You never know we could become the next success story on here as good couples.I want to find someone to be in Good Relationship with that right person. Love is not about finding the right person, but creating a right relationship. It's not about how much love you have in the beginning but how much love you build till the end. A relationship is a two way street. It's never all your fault or the other persons caut un barbat simpatic,cu simtul umorului,care sa stie sa aprecieze o femeie,sa o respecte
Incapatanata,ambitioasa,orgolioasa,cu pretentii,imi place distractia,muzica de toate genurile... TrăieÅŸte clipele intens Chiar cà ¢nd nu eÅŸti à ®nÃ… £eles, Curajos, dar visător, GăseÅŸti pasul următor Frumos,educat,galant,respectuos
sunt o fire distractiva.mereu vesela,imi plac baietii care spun mereu adevarul.nu-mi plac mincinosii :P Sunt in zodia leu . Pot spune ca sunt o fire calma, intelegatoare, glumeata si o buna confidenta . Parerea mea este ca totul se bazeaza mai intai pe intelegere si incredere. sa ma distrez :D
sincera,optimista,sociabila,detesc minciuna si mincinosii.,a-m suferit o interventie chirurgicala in noiembrie anul trecut dar sunt bine dar am ramas cu un Geo handicap pe care in societate nu este vizibil.,daca ne vom intalni sau vei vrea sa ne cunoastem te vei convinge.
I am here looking to find someone for a mutually enriching relationship in which we can enjoy life together and bring more to each other than we have alone. I want to co-create a relationship in which we both feel inspired, supported and enriched. Creating an environment that allows us to share our passions, stimulate each others brains and allows us to be there to support each othera€™s growth.
i am single never married and i am new here as i am kind loving caring and loyal woman i am very easy going type of person and i gust want to meet someone who i will shear the rest of my life with
Femeile sunt speciale. O stim cu totii. Ne gandim la ele, le iubim si admiram , le f...m .
frumoasa, cuminte , ascultatoare, incapatanata , Increzatoare inteligent,rafinat,observator,exigent,responsabil, atent,caut o domnisoara pentru convetuire(casatorie )SCUZATI,nu atrageti atentia la sex in profil,sunt BARBAT placut , asa spun eu Vor sa socializez , sa cunosc persoane , distractie , etc
Vom vorbi in privat Citez: "Dar inca nu poti citi acest mesaj. Abonamentul tau actual nu iti ingaduie sa vezi mesajele de la toti utilizatorii." :) Ne vom cunoaste in privat Doar sinceritate caut si un partener bun ....pentru convorbiri etc poate si mai mult.
ma consider cea mai fraiera femeie din lume,MOTIVUL:pun botu prea repede
si sunt prea sufletista Sunt o persoana mereu vesela, imi place sa traiesc frumos. sexy bomba relatii,prietenii,distractie,etc
Blonda cu ochii albastrii :) sunt realista,sincera, deschisa---caut un prieten adevarat---special..sincer- nu raspund la profile fara foto, rataciti in virtual.. Placut Prieteni noi.. mai multe aflati de la mne personal
o fata plina de viata:),iubitoare de frumos...:P Asa sunt eu si-n pielea mea ma simt cel mai bine.Asta sunt si nu comenta...uita-te la tine.Eu asa sunt si asa voi ramane...daca ma placi e bine...daca nu ...obisnuieste-te fara mine... detalii,detalii.... originalitate
sunt simpatica si cu mult bun simt si destul de mult umor Am o fire linistita, poate putin timida dar foarte hotarata in acelasi timp. Imi plac drumetiile montane si mirajul Deltei. Nu imi place agitatia Bucurestiului si de aceea stau cat de mult pot la Predeal unde am o casuta de vacanta.Imi vor un asociat cu care sa impart aceste mici placeri. ca o printesa ...scz regina un suflet bun si sincer
Sunt o fata rasfatata,sunt dornica de Nou,nu imi plac barbatii fitosi.Sunt o fata dornica de orice I am a simple girl on the first sight, but full of passion and love inside. I want to find someone who can enter my world and open my feelings. I want somebody to share everything that has been deep inside my soul for so longaa‚¬ ¦I need to find my soul-mate to understand me and to spend all my life withaa‚¬ ¦ Cum spune toata lumea-superba- Incerc sa cunosc barbati care imi pot oferi orice! Sunt deschisa la absolut orice tip de relatie
Sociabila, deschisa la experiente noi . Imi plac iesirile in aer liber, imi place sa socializez, sa-mi fac prieteni si amintiri peste tot, sunt o fire isteata, amuzanta, comunicativa si intelegatoare :) Un barbat respectuos , cu simtul umorului si cu pofta de viata .
Uita-te si tu la poze Moi ses Sylvie je recherche a me fais de nouvelle connaissance et voir infiniment Depinde ce cauta fiecare De baieti cu gura mare e plina lumea! Fetele stiu de ce! :D si lor le raspund.
P.S.: NU DAU ID! NU MAI AVEM, S-A TERMINAT!
Sunt o persoana vesela EXCLUS FUMATORII!!! Roscatica, vesela si cu mult bun simt al umorului, extrem de deschisa la minte,iubitoare de natura, muzica clasica, opera si arta, caut un suflet distins pentru o relatie de durata, acel zambet care sa ma astepte in prag... Nu ma intereseaza barbatii casatoriti.. asa si asa o relatie serioasa
descopera-ma Ma plimb pe aici in speranta sa gasesc un barbat destept si cu bun simt si care sa vrea o singura relatie - stabila. ...................................................... "Daca zambesc inseamna ca ma bucur; Daca te caut inseamna ca mi-e dor; Daca te ajut inseamna ca imi pasa; Daca intreb inseamna ca ma intereseaza; Daca ofer inseamna ca meriti; Daca cer inseamna ca am nevoie; Daca spun inseamna ca vreau sa stii." ramine de vazut de toate
o fata simpla .... well im here looking for good looking professional man who is ready to settle with me and to spend time togther din pacate pentru numeroase persoane conteaza nespus de mult acest aspect . . . de ce oare? . . . las la aprecierea voastra . . . ce caut? e ceva modest dar in acelasi timp teribil de greu de gasit. . . dc vrei sa stii cautama . . .
I the nice girl. My growth 175 see, weight of 57 kg. I very kind and sympathetic. I like to listen to modern music and to walk in the nature, and still I support a healthy way of life. I do not drink and I do not smoke. I conduct an active way of life. My motto: "not to put off, when it is possible to make today."
este foarete greu sa ma descriu singura,insa pot spune ca sint romantica ,tandra ,iubitoare ,sincera ,nu-mi place minciuna ...daca crezi ca esti interesat incearca sa ma cunosti
Deschisa la orice dornica de o persoana care sa asculte saiubeasca sa rada si sa planga nu vor himere si obsesii Aprox. 1.70 cm, nu sunt grasa :)) Caut baieti draguti pentru chat
caut un barbat care sa imi satisfaca indiferent ce fantezie. Ofer in schimb intimitate si tandrete. sunt orgolioasa,rea de gura(cand stiu ca am dreptate),uneori inteleg doar ceea ce vreau:)),perfectionista...NiMeNi nU e pErFeCt!! Sunt apetisanta.
asa sunt eu..... Printre profilele de matrimoniale suceava sper sa gasesc un barbat responsabil si atent, cu care sa impart clipe frumoase si planuri pe termen lung. Sunt optimista si cred in relatii bazate pe incredere, respect si sprijin reciproc. arat bine!!!!
Despre mn nu spun prea numeroase decat ca sunt calma prietenoasa Je suis une femme sincère honnête calme douce souriante gentille etc. Astept sa fiu descoperita de altii Caut un barbat calm intelegator si comunicativ,saten sau brunet cu ochi verzi sau albastri daca se poate
complicata Sunt nevasta implinita, realizata,sanatoasa si fericita, iubesc,calatorii, sa ma dezvolt, sa traiesc in armonie cu mine.Nu am necesitate de banii nimanui, nu visez sa traiesc peste hotare cu orice pret, doresc,sper ca undeva pe pamint este barbatul cu viziune asemanatoare la viata, si desicur sa apara sentinemnul de dragoste, bazat pe respect, o persoana implinita si realizata, care stie ce vrea de la viata, care traieste in prezent nu in trecut.Nu ma intereseaza barbatii casatoriti. Omul ale carui maini iti pot sterge lacrimile si iti pot mangaia zambetele...Omul care are timp sa te iubeasca sa iti vorbeasca si sa te imbratiseze...Omul cu care sa razi,sa plangi si sa taci,Omul care sa te priveasca in ochii si sa iti asculte sufletul.Omul care te invata sa evoluiezi si care are incredere in tine...Omul in ochii caruia sa iti vezi viitorul si linistea,...Omul care sa iti fie prezent si viitor, nu ma laud singura nimic in mod deosebit
Prin intermediul platformelor de matrimoniale iasi sper sa gasesc un barbat echilibrat si responsabil. Sunt o persoana calma, cu simtul umorului si cu dorinta de stabilitate. Imi plac discutiile profunde si planurile pe termen lung. Daca esti sincer si pregatit pentru o relatie asumata, mi-ar placea sa ne cunoastem.
extrovertita, directa, simtul umorului,smart, cu mine nu te plictisesti Sunt o persoana onesta, sensibila, cu bun simt, care apreciaza sinceritatea. Iubesc muzica, ador natura, imi place sa calatoresc. Imi plac florile si tot ceea ce este frumos... Sunt o scorpioana romantica, in cautarea sufletului pereche... atunci cand ma vei gasi, te vei opri din cautari imi caut sufletul pereche.... ne intalnim la jumatatea drumului?