Orice fata se poate face frumoasa :) Si eu pot fi :) In rest, apreciez sinceritatea, in primul rand, si deschiderea persoanei de langa mine. Imi place sa spun ca am simtul umorului, iar daca iti pasa de cel de langa tine, totul vine de la sine. Placut Un barbat sincer si deschis. Daca e si simpatic si cu simtul umorului, e si mai bine. Si daca ii place si linistea in natura si diminetile cu soare, e magistral :)
Ce spun ceilalti despre mine...ca sunt sociabila, ambitioasa, dulce si de incredere. Ce spun eu...ca sunt de acord cu ei I am a fun-loving Woman with a good sense of humor, I am caring, thoughtful, hardworking and very loyal to the ones I love. I will go out of my way to help anyone if I could possibly do so. I believe in Romance ,Love and Living Life to the fullest. I want to find someone who wants to be in a positive, long-lasting relationship based on trust, love and faith-fullness. I enjoy learning new things, having fun and sharing in a good conversation. I want a woman that remembers to be romantic, thoughtful, considerate, respectful and compassionate. I don't believe this is too much to ask for in mutual relationship. I love giving and receiving kisses, hugs, and caresses. I am good at giving a good massage, but expect to get one as well. I believe in sharing what I have with the people I love, .I believe family is very important on both sides of a relationship and will go out of my way to keep the peaceful atmosphere of a happy home life, I do not like liars. I am a woman, and I want to find that distinct man to make me happy and I will also do my best to make him happy too as well.. "frumusetea e in ochii celui care priveste", nu? cineva ca mine
o fata cu bun simt Bunaa caut prieteni seriosi din Romania cit ?i italia.ne putem scrie pe nikymiky71@yahoo.com. Ciao cerco amici seri da italia e Romania.possiamo scrivere su nikymiky71@yahoo.com. eu si nu alta un barbat decis hotarat pentru o relatie serioasa
Buna , ma numesc Alina si sunt din Buhusi, Bacau , imi place teribil de mult sa ma distrez , sa ies cu prietenii prin oras , sa imi fac cati mai multi prieteni . Sunt o fire sociabila , ma integrez rapid intr`n un grup nou , nu stiu ce sa mai zic , restu descoperiti`l singuri , va astept.
Sunt o fata frumoasa sincera si romantica o prietena care isi iubeste familia sunt o persoana pt dreptate sunt atragatoare sunt tanara si sunt o iubita precisa Iti dau in privat Un barbat cu un caracter elegant
vezi tu Buna ma numesc sorina am 20 de ani si sunt din bistrita nasaud. Preferinte. Caut barbat pana in 50 de ani. Nu vb cu persoane fara poza de profil. la fel
tipa sinpatica si comunicativa plina de viata... Imi vor sa imi caut jumatatea, pe cineva care sa ma accepte asa cum sunt eu... Un barbat care stie sa se comporte cu mine si sa aibe grija de mine si baiatul meu. hahaha....aspect fizic? asta ar trebuie sami ziceti voi.... norma o relatie dar nu cu orcine....
o relatie de lunga durata....sau un schimb de experiente...:)ma integrez usor in societate....imi place distractia...la maxim...am numeroase hobiuri....dar imi place sa si invat...sunt ft romantica.si teribil de iubareata...ce zici vrei sa fii prietnul meu....vrei sa ma cunosti??? sunt inalta slabuta....am un corp atletic cred io....sunt bruneta cu ochii caprui...:) imi vor sa am prieteni in toata lumea....deasemenea mi-as dori sa am o relatie de lunga durata.....
Sunt o persoana care incredere in sine, dar extrem putin in barbati. Sunt o pensionara vesela cu still si umor, stabilita de cativa ani in Vancouver Canada. Imi plac plimbarile in are liber, imi place sa gatesc mancaruri deosebite, sa calatoresc si sa socializez. Sunt in cautarea unui domn de varsta apropiata de mea, cu acelesi intrese , in vedera prieteniei sau de ce nu a unei relatii serioase de durata. Supla. Caut barbati inteligenti, inalti si frumosi.
"In fiecare zi zambetul tau devine Luceafarul meu.
Ma uit la tine si atunci sentimentele mele incep sa straluceasca.
Mult indulcita este viata omului, cand se vede iubit, insa nu mai putin, cand el insusi iubeste. placut barbat care sa ma faca fericita din toate punctele de vedere!
ignore celor ce vin cu propuneri neadecvate
sunt o fata sociabila , dornica de noi prieteni Hi i am new and single looking to meet the right man and build a happy relationship together etc. placut -
Mi'e cam lene sa scriu ..Alta data im happy ,loving ,caring woman .. im searching a right boy for me :) i have facebook too 'jelda saliid ....Uitate pe poze si ai sa vezi ..:)) Nu caut nimik special ...Distractie si Prietenie ..
o persoana modesta sincera cu chef de viata Iubitoare intelegatoare responsabila si cu un caracter puternic. Persoana interesata trebuie sa fie iubitoare de animale . o imagine de model un barbat solo sincer fara obligatii
Sincera,miloasa, Am good Looking young woman who is caring and lovely person who love to laugh and love to be around new people. Placut Nick EU nu stiu
mmm este suficient de dificil sa vorbesc despre mine Well what can I say...other than this is a lot harder than first thought!I'm a happy, easy going girl who loves to socialise and loves a good laugh. I always find time to spend with my friends and family, especially after being overseas for nearly 2 years...you never know what you miss till it's gone right. I've been to quite a few countries and I like to try and visit somewhere new each year, well that's the plan anyway. Living overseas was an awesome experience, but there's nothing like calling home. This is new to me, i think im fun,im outgoing, i love the outdoors, camping,fishing, motorbikes, love sports, hope to travell oneday,down to earth cred ca draguta am intrat din curiozitate
sincera, sociabila, intelegatoare, inteligenta...toate calitatile la un loc :P ....as putea sa ating sufletul tau ca o raza de lumina alungand intunericul,as putea sa vad in ochii tai adevarul iubirii absolute,as putea sa te cuprind intrutotul cu infinitul unui cer pur si albastru sub care sa fim doar tu si eu!!!SI TU AI PUTEA...daca esti TU cu adevarat... aici nu ma pronunt eu,sa spuna altii frumos, destept si fara fize...
Utilizatoare inversunata de cratima si virgula cu IQ de ceapa degerata cauta dialog spumos pentru experienta ludica pe perioada nedeterminata. Sau manechin intelectual pentru fineturi si voluptati sufletesti. Pastrati cea mai tare intrebare ("Deranjez ?") pentru Ileana Cosanzeana.
mi don't like the liar Ma numar printre fete singure oradea care apreciaza respectul si loialitatea. Sunt romantica si optimista, cu dorinta de a construi o poveste frumoasa alaturi de un barbat serios. search u:)) a good man...ho want something serious
Greu tare. Cine e interesat si merita ma va cunoaste ! Vor sa cunosc un domn , de virsta apropiata, din oras sau apropiere, cu inaltimea intrec1,80--1,90. pentru o relatie de durata eventual casatorie. Cine este interesat , astept sa ne cunoastem. Aventurierii va rog sa va abtineti. Adevarul e ca ma simt bine in pielea mea ! ))))))) As descrie idealul dar nu caut utopii. Cineva care sa ma respecte si sa reuseasca sa incline balanta calitatilor in defavoarea viciilor. Cineva care sa reuseasca prin orice metoda, de bun gust, sa ma faca sa-l transform in persoana alaturi de care vreau sa traiesc. Ps : cei 3 de x nu inseamna ceea ce cred unii !! Doar kiss - prescurtarea uzitata de englezi !!!!
o persoana de incredere,draguta Sunt o persoana singura a-mi caut jumatatea. As dori o persoana di Ardeal sincer atent curat sai placa plimbarile excursiile. Sa de tina auto sa nu consume alcool de cat ocazional.Eu a-mi vor ca el sa poata sa a-mi ofereatentia necesara sa nu-mi lipseasca nimic daca crezi ca poti sa-mi darui atunci cauta-ma. va las pe voi sa decideti:)
Buna,sunt o fata sociabila imi place sa cunosc cat mai numeroase pers ok. Sunt una dintre acele sotii singure oradea care inca mai cred in iubire adevarata. Sunt vesela, comunicativa si imi place sa imi petrec timpul neocupat alaturi de oameni dragi. Caut un barbat matur, vigilent si sincer, care isi doreste o relatie serioasa si stabila. Nobila,modesta,inteligenta. La gesturi nimica atenta. Cuvinte dulci cu reverenta,Doamne frumoase aparente" O per pentru a comunica o prietenie toate astea cu bun simt si respect.
Teribil de ambitoasa si incapatanta .Ce doresc obtin Sunt aici pt ceva nou ,nu vreau minciuni nu caut inchipuiri si nici aventuri ,asa ca cei interesati doar de sex ,va rog sa va abtineti !!!! MODEL barbatul care sa-mi indeplineasca dorintele ;) si am primit un comentariu anonim din
partea unei sotii sau a unui barbat foarte fascinant ca eu vreau pestisorul de aur si nu
un barbat . ce chiar nu mai exista barbati ca pestisorul de aur????
Sunt o fire sensibila,sociabila,deschisa,nu-mi sunt pe plac oamenii superficiali care spun lucruri de dragul de a le spune. In primul rand celor care vor sa ma intrebe daca sunt casatorita sau am iubit,raspunsul este :nu.Si nu pentru ca am pretentii prea mari,doar asta e situatia,si sunt multumita....As dori sa conversez cu oameni deschisi la minte,cu simtul umorului,si care stiu ce inseamna respect.Nu ma impresioneaza nici banii,nici o imagine frumoasa,nici vorbe goale....sper sa fie pe aici oameni care gandesc la fel:)...
sint o fire mai inchisa
dar imi plac noutatile o persoana normala cu defecte si calitati sociabila,pasionala,rabdatoare... asa si asa cineva cu care sa discut despre sex
Sweet and charming :)Fun to be with! hello people am victoria i like having friends on the site any one there can call me chat ok to all am free lady Slim, fit and tempting. A nice guy with a sharp mind!
Salutare...:D O persoana normala, sociabila. Voi descrie in cateva cuvinte simple care imi sunt trasaturile de caracter si totodata ce apreciez la ceilalti oameni - onestitate, responsabilitate, recunostinta, perseverenta, generozitate, altruism, respect. Ahh...si sa nu uit sa mentionez despre inteligenta sociala- adica emotionala si interpersonala- sa poti fi constient de motivele si sentimentele celorlalti si ale tale insuti, sa te poti adapta in deosebite situatii sociale si mai mult decat atat, sa stii ce e important nu doar pentru tine ci si pentru ceilalti. Acum sa vorbim si despre lucruri mai putin frumoase... Astfel, la polul opus, ca o trasatura negativa, sta lipsa rabdarii. Nu am extraordinar de multa rabdare. Sigur ca acum nu ma refer la deciziile importante din viata mea, ci la lucrurile sau activitatile zilnice care necesita efecte rapide- deci la eficienta in sine..Sunt numeroase de spus aici...voi descrie pe larg mai tarziu. Cred ca lipsa rabdarii nu este oricum un fapt bun. Mi-a venit acum in minte un lucru pe care l-a spus cineva referitor la confuzia dintre rabdare si pasivitate sau docilitate-cum nu echivaleaza cu niciuna dintre astea doua. Rabdarea nu este pasiva si nici negativa, este o influenta constructiva, o forta activatoare pozitiva. Intrucat rabdarea nu este nici sinonimul tolerantei, putem spune ca ar necesita sa mai lucrez la acest capitol. )) Un alt lucru pe care multi il considera ca fiind negativ este gandirea critica-evaluarea atenta a lucrurilor si examinarea lor din toate punctele de vedere. Ahh...si putina incapatanare. Dupa examinarea critica, daca argumentele sunt corecte, trebuie sa ne sustinem si punctul de vedere, nu?! Cam acestea ar fi demne de mentionat. Asadar o persoana normala, dar nu comuna. (haha) . Un om cu bune si cu mai putin bune. Cred insa ca in viata este extrem de importanta intelegerea compensatiei. Fiecare om isi cunoaste principiile si valorile care sunt cele mai de pret in viata sa. Asadar fiecare hotaraste ce este mai important in persoana care ii sta alaturi, ce poate fi tolerat si ce nu. Ramane la aprecierea voastra...:D Multi prieteni...:D
Sunt draguta desteapta imi caut un barbat care vrea sa faca dragoste cu mine imprevizibila!!!!!! chiar credeti ca descrierea sablon m-a facut sa-mi pierd originalitatea sau sa-mi etalez sinceritatea? nici pe departe! asa ca nu va mai obositi citind ca oricum nu-mi plac manelele :-)))) Va las sa il descoperiti Imi caut un barbat care vrea sa faca sex cu mine
sunt o persoana simpla...nimic important.... I am kind, but strict, beautiful, but faithful, tender and caring. I believe that life is a gift and we should appreciate every moment. I have strong values in life and want to facute a strong family. I easily make friends and trust people. I am a devoted friend, always ready to help. voi decideti... nimic...prieteni
Sunt timida, deschisa, o persoana de incredere, ambitioasa, imi place sa ma distrez, serioasa, imi plac filmele si o companie placuta Ma plimb pe aici in speranta sa gasesc un barbat destept si cu bun simt si care sa vrea o singura relatie - stabila. ...................................................... "Daca zambesc inseamna ca ma bucur; Daca te caut inseamna ca mi-e dor; Daca te ajut inseamna ca imi pasa; Daca intreb inseamna ca ma intereseaza; Daca ofer inseamna ca meriti; Daca cer inseamna ca am nevoie; Daca spun inseamna ca vreau sa stii." Aspect fizic placut, inalta, constitutie atletica, blonda, ochii albastrii, picioarel subtiri Sunt inteligenta, ma adaptez rapid, respectuasa
am 1,60 , ochii caprui , par brunet I think of myself as a hard-working person but at the same time I like to enjoy the life for example going to the cinema, walking around with friends, doing sportsa€¦ Therefore, I think that I am also active and sociable. I consider myself ambitious with the work; I always have a new goal to achieve. To some ... slabuta sa socializez
sunt o fire nespus de prietenoasa, de incredere Sunt o fata amuzanta, sensibila, curajoasa, cu multa vointa si respect. Astept de la persoana cu care vorbesc aceleasi lucruri. nu comentez, ii laas pe alti sa imi fac prieteni
simpla,iubitoare,calma. Imi doresc o relatie sincera, profund, de dragoste, pas cu pas... O relatie cat mai sincera si solida.Si daca si tu esti sincer,intelept,bogat sufleteste, eu sunt aici placut..cred un brabat pentru o relatie serioasa si chiar casatorie.nimic altceva
As incepe cu descrierea clasica...dar..cum...cu totii stim cam cum ar suna o autodescriere....nu cred c.ar mai avea rost!!!
ce zici...esti de caord cu mine? ma numesc Emese si caut coleg sincer care ma accepta cu fiul meu de 2 ani. suficient de normal!! linisteaaaaaaaaaaaaaaaa
Imi vor o relatie serioasa sper sa imi gasesc un baiat care isi doreste la fel sensibila, draguta, cu picioarele pe pamant si mai ales care sta pe propriile picioare... Caut o relatie cu o persoana serioasa, care locuieste in Germania sau in apropiere si doreste o prietenie sincera. Am 1.70 .58 kg sunt blonda ochii albastri parul lung Imi vor o relatie serioasa
Sunt placuta.... Caut sufletul pereche.. eu sa vorbesc despre mine insami?glumiti..stiu ca noi muritorii ne pierdem deseori in propria reflexie si uitam deseori de spirit,deci.;nu ma contactati scriind tot felul de banalitati;totusi ,accept un dialog decent! Placut.. Iubitor.. Calm.. Iubitor.. Sincer.. Suflet pereche..