Sunt o persoana normala, poate un pic prea sentimentala dar cu un spirit practic dezvoltat Foarte placut, chiar simpatica daca nu frumoasa de-a binelea Greu de spus!! Cred ca vreau prea mult de la viata!!Un suflet cald si iubitor???
nu imi place sa ma descriu ,astept de la alte persoane sa imi faca descrierea chiar daca este buna sau rea,ramane la aprecierea ...... Placut ochiului ;) Fun...
Sunt o tipa open minded, comunicativa si orientata spre nou, cu activitati multitasking , organizata si punctuala, in mod simetric si reciproc caut aceste lucruri intr-un potential partener. In masura in care intanlnesc pe cineva de cara sa imi placa, voi avea grija sa dezvolt acest subiect. Un om capabil sa vorbeasca limba romana correct, pedant, atent, jucaus dar si serios atunci cand trebuie, parolist. too fussy?btw, fara poza, nu ma poti interesa, deloc .
sunt o fata destul de curajoasa si ambitioasa, ador petrecerile, cumparaturile si sa am multi priete blonda, ochii caprui si super de gasca barbat care sa mi se potriveasca
Ma defineste expresia Pisica blanda zgarie rau... Blonda cu ochi verzi. Caut un baiat sincer care sa aiba incredere in mine sa nu ma minta si fara sa isi bata jok cum fac majoritatea...si sa ii placa pentru ceea ce sunt si niciodata sa nu incerce sa ma schimbe ...
mdea eu sunt eu si sunt o diva:P asa zic uni iar alti zic k sunt figuranta ...etc fiecare cu parerea lui dar eu zic k sunt d treaba;) un aspect fizic placut...multora le place cateodata mai putin mie:P .... nu caut nimic in mod special ....poate doar persoane cu kre s mai vb...k tot m-am inscris aici;)
sunt si o fata un pic frumusik...:) mica si scumpica.. caut prieteni noi..cu care sa fac schimb de idei pareri.....aaa...si nu suport mitocanii...no offense:)
Sunt o fata simpla in cautarea distractiei si doresc sa fac orice ca sa se simta bine barbatul pe care il iubesc superba barbati alaturi de care sa ma simt bine