sunt o fire normala nu sunt fitoasa imi place sa ma distrez sa ma simt bine Soy morena, ojos verdess, remántica, respetuosa, risueña, culta,sociable, solidaria, alegre, me gusta viajar,caminar por el lcampo, el contacto con la naturaleza. No me gusta la soledad, por eso busco un compañero para compartir lo bueno y malo de la vida. cred ca arat bine sa pierd tinpul pe chat si prietenii
sincera Tandra, loiala, iubesc florile, imi plac calatoriile, imi plac traditiile noastre romanesti, buna gospodina... ce mai, perfecta!!! P. S. am si simtul umorului... restul se descopera!! placut o relatie serioasa
Autodescrierile sunt intotdeauna subiective, asa ca ar fi mai bine sa dau sansa fiecaruia sa isi formeze singur o parere Sa ma descriu? Hmm...Fizic sunt asa cum arat un poze, din alte puncte de vedere sunt asa cum astrele m-au inzestrat in zodia in care m-am nascut,dar apreciez mult sinceritatea, respectul intre parteneri, stabilitatea in relatie,fidelitatea , nu suport minciuna - prefer sa spun totul in fata, decat sa vorbesc pe cineva pe la spate. Nimeni nu este perfect, ne-am nascut cu parti pozitive, dar si cu defecte, dar astea se descopera pe parcurs si pot fi corectate, doar sa existe intelegere intre parteneri.Imi doresc pe cineva cu care pot sa conversez,care sa lupte pentru perfectiunea mentala, suficient de sensibil,care se poate ajuta pe sine insusi pentru a ne ajuta raciproc. Arat ca dupa 9 ani de sport....:D Imi dau o noua sansa...
I am open and ambitious. My character is a mystery even for myself till this moment. I am purposeful and I believe there is no limit to perfection. I love animals. Its nice to spend my spare time communicating with good people. The most important for me is family
O fata simpla dinamica vesela cu simtul umorului Spun din start: sunt dintre fete singure pentru casatorie, dar nu caut o rochie, ci un om. Vreau un barbat care poate fi prieten, iubit si aliat de echipa. Imi place sa invat lucruri noi, sa fac sport si sa ma bucur de casa. Daca iti doresti stabilitate, afectiune si respect reciproc, hai sa vorbim. Placut Un barbat serios
Descopera ma si vezi vedem Romantica , vesela , realista ,sanatoasa si educata caut barbat Educat , cu simtul umorulu Asa sunt eu si gata Relatie stabila
sunt o fata care iti poate aduce zambetul pe buze,nu ma deranjea sa fi direct. Fie vreme buna, fie vreme rea caini pana la moarte si dincolo de ea ? va las pe voi sa decideti sa imi fac prieteni
intereseaza pe cineva cum sunt????? nu cred...deci nu ma descriu:P Prietenia unui singur om care te intelege, este mai pretioasa decat a tuturor celorlalti care nu te inteleg. Asta spune totul despre mine. Secret
sa fie simpatic Si sa imi spuna ceea ce simnte Ma numesc Georgiana si as dori sa imi gasesc dragostea adevarata.Sunt o fata romantica ,amabila si sincera .as vrea sa imi gasesc perechea si sa fie fidel,romantic,tandru,dragastos,sincer spt ca nu imi plac minciunile si tradarea Sa arate bine,sa umble la sala Sa fie serios,sa fie glumet,sociabil
I am a lady that have seen enough of deceits and now wants something real with someone honest.I am not here for Jokes and Games on here.And plz don't mangaiere me when you are not serious about a relationship. Placut... Privat
las la aprecierea altora. 19,atleta,UnivT Brasov /FSMSS Bacau 16xcampioana nationala 4xvicecampioana nationala 1xcampioana internationala 2xcampionala balcanica Locul6 Campionat Universal 2014J3 Locul 4 Campionat European 2018J1 uitate la poza si vei afla ce imi rezerva viata
Vreau sa cunosc femei bi Sunt pe acest site pentru a intilni o persoana sincera, care stie ce vrea de la viata si isi doreste o familie. Cel mai mult apreciez la oameni sinceritatea si simtul umorului. Slaba
inalta si frumoasa Sunt una dintre acele femei singure brasov care inca mai cred in iubire autentica si in relatii construite pe incredere. Imi doresc un barbat responsabil, vigilent si sincer, alaturi de care sa descopar frumusetea lucrurilor simple si sa cladesc un parteneriat stabil. slaba un barbat rudimentar
va las pe voi sa decideti ce fel de persoana sunt I AM COOL,CALM AND STRAIGHT FORWARD PERSON,I AM CARING,LOVING AND I HAVE SENSE OF HUMOR am sa las pe altii sa ma descrie ....sunt o persoana simpla in cautare de distractie dragoste si placeri...daca esti acea persoana care sa imi pune la dispozitie aceste lucruri atunci aici ma gasesti...
Ridica ochii si ma vei vedea, Intinde mina Si o vei gasi pe-a mea, Vorbeste, vreau sa te aud, Spune-mi orice, si ultimul tau gind. Cere ami chiar ce si vei avea, Fa doar un pas - te voi urma......Doresc un barbat vaduv sau divortat,placut fizic ,tandru ,afectuos,sentimental dar mai ales sincer....restul vom discuta
o fata plina de pasiune si nesatisfacuta ...inca Caut un barbat care sa fie din Bucuresti .Nu ma intereseaza aventurile si cei fara poza la profil. super ....zic eu...va astept sa va dati si voi cu parerea
mam nascut pentru a cuceri,,, I am a very laid back person with a good attitude and my own style. I'm very fond of the Golden Rule (treat others the way you want to be treated), but at the same time deep and complicated with my thoughts, easy going with people that are not picky, open mind, very honest .sometimes more than it should be . I'm passionate about almost any kind of music, for me it's like a kind of expression.it just release your soul. Open to changes, you never know what life has for you, and what new lessons are you going to learn, what kind of people are you going to meet and in which way are they going to touch your heart. I am looking for a partner in life. I want a best friend and a lover to share quiet moments,i am a very enthusiastic, outgoing, independent person who enjoys similar things, but who can also introduce me to new things persoana pe care vor sa o am alaturi la bine si la rau,sa fie distractiv,si aventurier.
simpla si dulce Sunt o persoana optimista ,onesta ,demna,,vesela care iubeste natura ,oamenii ,frumosul in general -arta ,film ,muzica buna .Urasc minciuna ,lasitatea si tradarea . Pentru ca sunt o femeie libera si fara obligatii ,caut un om"ADEVARAT ,"" SERIOS (liber ,exclus barbatii casatoriti), cu care sa am o mare compatibilitate spirituala si care sa ma aprecieze si sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt eu- ca OM !!! Am invatat ca in viata tot ce se obtine prin munca si dragoste , "tine "! -ca tot ce nu te omoara ,te face mai voinic ! -ca increderea se castiga in timp si se pierde intr-o clipa . - ca oamenii te tradeaza ,dar DUMNEZEU nicidata !!! Vreau o relatie de lunga durata bazata pe dragoste,respect,incredere,loialitate,comunicare. In DRAGOSTE vreau totul sau nimic ! EXCLUS AVENTURILE ! Nu-mi plac oamenii falsi! inalta bruneta atragatoare prietenie conversatie respect....
o fiinta aproape normala...intro lume aproximativ normala o persoana cat se poate de normala, cu un suflet mare, care are multa dragoste de daruit.....dar numai celui care merita. socializare
puteti afla si singuri daca va intereseaza;) I enjoy fine dining and am always looking for someone to share the appreciation of good food and fine wine. I am just as comfortable with my hair up in old jeans as with my hair down wearing my favorite little negru dress. placut;)
plin de viata si foarte realista ....Viata asta e un lung sir de pasi,de treceri de la ceva catre mereu altceva,de undeva catre altundeva,de la ceva ce stii catre necunoscut!Și cu fiecare pas facut fiecare aeuaal tau se transforma si devine mai atent,mai curios,mai plin de intrebari,mai matur!Și il duci pe fiecare catre necunoscut,catre maturitate,catre raspunsuri ce par pierdute in eternitate!Faci un pas mic si fiecare atua vine dupa tine cu increderea ca mergi pe drumul bun si ca viata nu te va pocni in fata sau din spate!Treci prin frig,prin indiferentele unora construindu-ti poduri,construindu-ti pasii catre propria si necunoscuta destinatie!Oare destinatia asta inseamna o parte din infinit?! depinde de gusturile fiecaruia un barbat extrem
sunt o fata frumoasa Sunt o fire sincera,gospodina,iubitoare,loiala,imi plac plimbarile in aer liber,o cina romantica,muzica lenta,imi place sa sofez mult,imi place sa fiu iubIta, stimata si apreciata pt ceea ce sunt.As dori sa cunosc un barbat care sa stie ce vrea de la viata, matur, sincer, sa ne oferim unul altuia o dragoste si o iubire pura si adevarata. Nu am interese substante sau financiare,atat vor sa ma simt iubita si ocrotita de acel barbat, sa ma faca fericita sj atunci voi darui si voi da si eu tot ce am mai bun din mine, pentru ca eu nu am avut parte de asa ceva. inalta slaba frumoasa sexy etc eu caut un barbat care vrea ca si mine
Te crezi in situatie sa ma poti judeca? incearca...dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta! Unusual, not like others, liked by others, yet, still unhappy in love, but not giving up anyway! Many people ask me how comes, you are so beautiful, yet you are still alone? Maybe you are picky? That makes outs a sad smile on my lipsafor believe me, I am not picky! I simply can not be with just anyone in sake of being with somebody! I want to find my one and only one, and this is why I am searching for you here! Where are you, my Only one? Give me your hand! Iave been waiting for you for so long!!! Voi radeti de mine ca sunt diferita iar eu rad de voi ca sunte-ti toti la fel! Un barbat de treaba linistit sincer de incredere si fidel!
....draguta, sociabila si plina de viata Prin intermediul platformelor de matrimoniale iasi sper sa gasesc un barbat echilibrat si responsabil. Sunt o persoana calma, cu simtul umorului si cu dorinta de stabilitate. Imi plac discutiile profunde si planurile pe termen lung. Daca esti sincer si pregatit pentru o relatie asumata, mi-ar placea sa ne cunoastem. placut coleg de conversatie inteligent, dragut si serios.
Sunt simpla vor prietenie de mesenger companie .s?nt casatorita,am 3 copii ,2fete ?i un baiat .s?nt plecata de pe meleagurile rom?ne?ti,?i simti nevoia de a conversa cu cineva dar sa fie ca ?i mine sincera .va pup ?i a?tept raspuns Va las pe voi sa ma cunoasteti Barbat serios
sunt amuzanta, imi plac calatoriile si sunt in cautare de noi prietenii. CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[:P]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!!!!!]~[:*]~[]___ asta pentru ca is unica in felul meu de a fi chiar de cine si ce zice infatisare fizic placut un prieten cu care ma pot intelege bine, pe care ma pot baza si de ce nu, cu care ma pot distra.
In Timisoara am un ritm gratios intre munca si timp liber: sport, prieteni, gatit si relaxare. Caut un barbat matur, care nu fuge de angajament. Sunt una dintre femei singure Timisoara care prefera calitatea, nu cantitatea, si cred in comunicare directa si respect reciproc. Prefer intalniri reale, nu doar mesaje scurte si seci.
sant o fata buna numai cu cine merita dar pot fi si rea cu cine nu merita. Sunt o persoana serioasa, activa care cauta un partener de viata pentru a imparti viata in doi. Sunt o sotie independenta care spera sa gaseasca persoana potrivita. placut. un barbat cu bun simt,glumet,simpatic si devreme acasa
sunt o fata......nici nu stiu ce fata!te las pe tine sa ma descoperi!!!imi place romantismul!bye Am principii de viata. Viata e scurta si frumoasa de ce sa nu profitam. "Un asociat este o Oglinda Sacra, mereu stralucind o lumina asupra celor mai bune calitati si celor mai grave caracteristici, aducand o viata plina de oportunitati pentru auto-reflectie si evolutie." Alex & Allyson Grey sunt just sexy!!! pai,oare?stati linistiti doar amici si distractie!!!
Harnica Eu cred c? vor intalni o persoan? cu bun simt al umorului, care ii place s? petreac? timpul activ, de c?l?torie ?i totul interesant. De?i, aceast? persoan? ar necesita s? fie de incredere, sociabil, optimist ?i ñheerful. Atletica Seriozitate
The time passes, it flies and the years are running away. Unfortunately the youth cannot be returned. The appearance is changing, the interests and life views as well but soul is not changing at all! When I am awakening every morning I am happy for every day, for each sun ray that comes to me. But my happiness could be fuller if near me could be You. How long I am waiting for you! You are tired of loneness and I am tired as well. Would you like to know me better and closer? The most I value in a man is his ability to make an ordinary woman feel like a queen and I hope I will find such a man in my life. He should be considerate and he should desire to have a family life.
Sunt o persoana sociabila cu mult umor I am sensitive individual, who is caring and honest. I like to treat people with respect and I value friendship greatly. I live by my impulsiveness and can be quite random at times because I like to live by the moment, because every clipa is precious.I believe that I will meet in my life a serious man, who would like to make a strong and friendly family. My dream is a strong, tender, kind and problem-solving man. Caut asociat
suava,inocenta I'm a sweet, caring, friendly and honest person. I can offer my man my tenderness, feminine care, romantic, sensuality. I imagine my future family to be strong, friendly, based on love, and trust. slaba te caut pe tine
Gandire pozitiva, optimista, rafinata, cu bun simt, sportiva, sensibila...etc. Pe scurt: sunt multumita asa cum sunt...dar las si pe cei din jur sa-si spuna parerea...nu ca ar conta prea mult... Sint o femeie vaduva care trecut prin tare numeroase greutati Am o fata minunata Viata e frumoasa cind ai si parinti linga tine O seara frumoasa va las pe voi sa apreciati acest lucru...Mi se spune de obicei ca sunt superok! barbat necasatorit, tandru, cu bun simt, sincer, corect, cu simtul umorului,sportiv, stare materiala buna, care sa ma bine-dispuna si daca e capabil., sa-mi aduca si un strop de iubire