...un suflet trist ..suntem doar doi ochisori ce lacrimeaza si-ti spun:AM NEVOIE DE TINE...suflet hain Caut Sponsori. ...nu caut stele stralucitoare si amagitoare..doresc o persoana care sa-mi fie alaturi pt ceea ce sunt nu pt frumusetea mea..atat...
imi place sa imi traiesc viata la maxim sunt romantica.comunicativa sociabila..... si va las pe voi sa descoperiti cine ma vrea ...asa ma place nu caut un tip anume dar prefer sa fie seriosi si sa stie ce vrea de fapt
imi palce sa ma bucur intens de viata nu imi place sa ma plictisesc. caut o relatie stabila cu un baiat atractiv cu o pozitie economica buna. vreau un baiat care sa ma faca fericita din toate punctele de vedere. un baiat singur care este capabil sa faca orice pentru mine
Sunt o tipa open minded, comunicativa si orientata spre nou, cu activitati multitasking , organizata si punctuala, in mod simetric si reciproc caut aceste lucruri intr-un potential partener. In masura in care intanlnesc pe cineva de cara sa imi placa, voi avea grija sa dezvolt acest subiect. Un om capabil sa vorbeasca limba romana correct, pedant, atent, jucaus dar si serios atunci cand trebuie, parolist. too fussy?btw, fara poza, nu ma poti interesa, deloc .
pai... las la aprecierea celorlalti....nu este nevoie ca sa ma mai laud si eu :P....pozele.. ce caut eu?!... hmmmm... .. care stiu sa se distreze si sa fie destepti... (cat de cat :P)..
sunt.......asa cum ma vedeti...restu~ poate veti afla singuri pai na..... cum ma vezi si cum te vad de cautat nu caut decat distractzie , prieteni noi , si la cat de aventuriera sunt ... cine shtie ..!!!!1
Nebunatica,spontana si plina de viata.... si inca ceva ador sa dansez.. Si un aspect fizic foarte placut...si asta datorita cursurilor de dans.... In mare parte caut barbati cu care sa ies prin cluburi sa ne distram...j nu numai....j alte activitati de genu..
cu inima indurerata si strapunsa de atata durere te caut pe tine ca sa imi alinti fiecare lacrima sa mi aduci un nou zimbet stiu ca esti acolo stiu ca existi,dar nu te simt ai vrea sa fim amindoi aici
sunt o fire linistita imi place sa glumesc in limitele care cred eu ca este bine imi plac iesirile in parc sunt o buna gospodina prefer mancarea gatita in casa nu imi plac restaurantele sunt inalta par brunet ten masliniu restu vedeti in fotografii o relatie de lunga durata un barbat sincer iubitor sai placa cu adevarat viata de familiie nu caut aventuri
Ma numesc Mogovan Lavinia, sunt o persoana foarte prietenoasa, sociabila , draguta , slaba cel putin arat bine :)) . Sunt o persoana foarte nebuna, copilaroasa, ori unde ma duc imi place sa arat bine. Imi place sa am un stil vestimentar elegant , lejer. Imi place sa fac sport sa dansez... !! In primul rand sunt inalta.. arat bine , sunt slaba , sunt bruneta.. am ochii caprui.. cam atat ! :))) Ceea ce caut este .. distractia !!
sunt o tipa prietenoasa,ambitioasa,optimista,vesela..imi place sa ma bucur de viata, sa cunosc oameni noi, de la care sa am ce invata si sa profit de orice ocazie care mi se iveste..:) ok:) nu caut nimic special..doar socializare si prietenie
Va voi spune pe scurt cam ce`mi place la mine si ce nu!
[Ce Imi Place la mine] : Ca sunt unica, originala (in felul meu), cuceritoare, ambitioasa, romantica, creeativa, spontana, sociabila, onesta, sincera, confidenta, prietenoasa, dau sfaturi bune (asa zic prietenii mei). Pai...eu din punctul meu de vedere sunt BUNA :D acuma depinde si de gusturi nu? oricum aspectul fizic nu conteaza...in totalitate...! byeee! Momentan nu caut nimic stau aici doar asa din obisnuinta...si oricum adevarata iubire n`o poti gasi pe un site...cel putin asta e parerea mea...! aaa si app cu mesajele alea anonime... :) lasati`va de meserie fratilor...ca nu ma intimidati cu mesajele alea de inculti sincer :)
las la aprecierea voastra ;) caut o persoana care sa ma inteleaga sa fie alaturi de mine atunci cand am nevoie de ea caut cel mai mult o persoana iubareata.
...tot timpul schimbatoare si gata sa fac surprize placute oricand la orice ora!
Sunt o persoana serioasa....nu caut aventuri si nici relatii serioase.....pur si simplu prieteni !!! Iubesc si sunt iubita !Am acasa ce-mi trebuie! Nici prea,prea nici foarte,foarte.. Prieteni
Buna ma numesc florina am 29 ani imi caut persoana potrivita Nu pot spune cas perfetta pentru ca apoi se intelege gresi.. Imi caut un barbat cu timpul umorului.educat respectos.mai multe de la sine
prietenoasa,sociabila,foarte glumeata.genul de persoana care are incredere in oameni si ma atasez repede de o persoana. nici slaba si nici grasa,inaltime potrivita,satena cu ochi caprui. imi caut prieteni sau prieten...
ciao sunt fata tinerica dornica de experiente noi.... pozele cred ca spun tot.... ,,,nu caut ceva anume ceva ,,,un tip tinar si dragut....rog seriozitate
sunt o fata simpla modesta fara vici si cu bun simt! aici va las pe voi eu nu ma pot descrie pai ... caut distractie placere si ... sa fim aman2 multumiti
Ciao! Sunt o fata simpla, comunicabila, linistita, cu simtul umorului si serioasa in acelasi timp! Nici prea frumoasa, nici prea urata. Nu imi caut jumatatea, doar prietenie.