Va las pe voi sa descoperiti WOW!!! What a man!!! I got interested in you. As for me,I am Marina)))I'm a lonely Ukrainian girl who want real love. If you want to get to know more about me and see my foto, please give me your e-mail address! nu caut nimic special ci dar sa imi fac prieteni
o persoana vesela Vor un partener sa socializez sa ne plimbam sa vizitam Europa sa ne respectam reciproc,....si daca ne iubim sa ramanem impreuna placut docamdata nimik in vizita.....Baieti daca am necesitate de voi va caut eu multumesc pentru intelegere
buna. caut si eu o fata care sa vrea sa faca bani doar fiind iubita unui singur om 5'4", Hzl-greenish eyes,116 lb.I only want nice guys that know how to treat a lady.Make sure you have a recent picture in your profile...(cei care nu au poza la profile,nu ma contactatzi ca nu va raspund...) subtirica Caut Iubita Pentru Sex.
soy muy sencio,pero si queres conocerme aqui estoi dispuesto a casi todo,un besin..... am cont pe pagina asta de mult timp acum intru doar pentru a citi mesajele ...nu caut nici o relatie adica nimic de real cu nimeni cine vrea sa vb cu mine o va face decat aici pe sait .....cred ca mati inteles ...va pup si va vor o zi placuta
Plina de viata si distractie , cunoscand principiile seductiei si dragostei realizand ca viata este prea scurta s frumoasa deschisa la sex . Vino in patul meu si vei realiza ca numai vrei sa pleci Nu vor Aventuri.Vreau o relatie bazata pe Sinceritate si Respect! Frumoasa Barbati cu adevarat !
nu vor decat sa cunosc un barbat sincer care sa stie sa iubeasca. celor care nu stiu ce-i dragostea si cauta doar sex sa sune la 089.... In cazul in care au disparut barbatii seriosi cred ca voi recurge la relatii cu o femeie Buna! Sunt Cristiana ! Caut un barbat adevarat !! Care stie sa ofere iubire , satisfactie , fericire unei prietene . Care stie sa spuna da sau nu unde este cazul. Care stie ce inseamna o relatie de durata sau doar o relatie de-o noapte . Nu imi plac barbatii imaturi . Vreau un barbat inalt , sa nu fie slab dar nici sa il sufle vantul . Nuanta parului si a ochilor nu conteaza pt. mine . Important este sa ne intelegem in toate . Daca doresti o iubita care stie sa se respecte si sa iubeasca at cauta-ma ca si eu te caut ca sa te gasesc . Ofera-mi clipe neuitate!
Buna ma numesc florina am 29 ani imi caut persoana potrivita Am accesat acasta pagina pentru ca am decis sa-mi schimb viata .. Am considerat ca poate fi o sansa sa gasesc acel barbat capabil sa umple un gol ramas in suflet de ceva vreme , sa ma faca sa rad , sa ma simt implinita , sa simt ca apartin celui mai adevarat om de pe planeta , de incredere, placut si cel mai bun prieten totodata. Stiu ce ofer si stiu ce astept . Am avut timp sa demonstrez cine sunt si cred sa fi reusit. Sigur ca gusturile nu se discuta , dar , ca sa fiu mai explicita nu ma adresez unor barbati mult sub varsta mea oricat de realizati ar fi , aratosi sau potenti. Ma adresez unui barbat care a facut ceva in viata , este solitar momentan si doreste o relatie serioasa, de durata, care apreciaza familia traditionala si pretuieste si sufletul unei prietene si personalitatea ei nu doar silueta sau averea . Asa incat rog politicos toti potentialii pretendenti sa citeasca cu atentie profilul meu si sa ma contacteze doar daca cred ca ar fi ceea ce caut . Multumesc . Succes tuturor!!!! Nu pot spune cas perfetta pentru ca apoi se intelege gresi.. Imi caut un barbat cu timpul umorului.educat respectos.mai numeroase de la sine
Daca pentru tine conversatia se rezuma la buna, cf, sexy, nu te complica sa-mi scrii. Imi place sa fac misto. Si nu incerca sa-mi explici ce VIP esti tu, sau agentul 007 de nu-ti poti pune fotografii, onania lasa si astfel de urme. Este doar un site de dating si nu-i deloc rusinos sa ai un cont aici Nu caut nimic anume dar in acelasi timp cu siguranta nu caut cocalari care folosesc apelative de genul frumosa, printesa, puiut, etc. Si nici marlani care nu dau buna ziua sau taranoi de Ev Mediu care catalogheaza prezenta unei femei pe acest site drept escorta.
cu inima indurerata si strapunsa de atata durere te caut pe tine ca sa imi alinti fiecare lacrima sa mi aduci un nou zimbet stiu ca esti acolo stiu ca existi,dar nu te simt ai vrea sa fim amindoi aici
ma vad bine:P Sunt o persoana draguta atenta vesele doresti sa ma cunosti descoperama arat suficient de bine .... pt orice ocazie :)) =)) eu caut multe(asta e valabil si contine si fete)... tu ce cauti?
Sunt persoana draguta,cu simtul umorului...bla...bla...sunt calma...vorbareata...etc I am an easy-going, romantic, loving, tender care and young at heart. I have a great sense of and can find humor in most situations. I value the friendships that I have developed over the years and am fiercely loyal. I have a big heart and enjoy giving much more than receiving. I am also generous to a fault and maybe a bit to trusting in others at times, but I believe the majority of people are good. I enjoy meeting new people and hearing about their life experiences, as well as sharing my own. I believe that everyone deserves respect regardless of status or income and try not to judge others. I enjoy staying active and try to lead a healthy lifestyle but i believe that in order for a relationship to succeed , there has to be honesty , trust and communication. Slabuta,mai micuta... Un barbat adevarat :))...cu care sa ma pot intelege si distra daca e cazul...nu stiu intocmai ce anume caut,in orice caz nu caut un prototip..ceva ce sa-mi placa....
sensibile.romantica,vedova,il cancro e il mio segno -la famiglia e la casa sono il mio regno-,altre informazioni vi dico in privato,,vorrei incontrare un gentil uomo libero,affidabbile,onesto, sincero ,che vuole veramente amare e di essere amato ,per continuare insieme il cammino nella vita ,,, nu caut ceva anume:P
Teribil de ambitoasa si incapatanta .Ce doresc obtin Sunt in cautarea unei relatii serioase. Sunt o persoana energica, imi place sa ascult muzica tare, filmele horror, biliard-ul, plimbariile, sa vizitez, sa ma distrez. Ps doar din brasov MODEL barbatul care sa-mi indeplineasca dorintele ;) si am primit un comentariu anonim din
partea unei femei sau a unui barbat foarte interesant ca eu vreau pestisorul de aur si nu
un barbat . ce chiar nu mai exista barbati ca pestisorul de aur????
Imi vor o rela?ie serioasa ?i o casatorie nu sunt aici sa vb ci sa cunosc un barbat familist ?i sincer pt avea o rela?ie serioasa ?i o familie caci nu suport minciunea ?i tradearea hmmm...aici nu stiu ce sa zic.... :P Simpatica..maybe :) Nu Caut Ceva Anume..
pai... las la aprecierea celorlalti....nu este trebuinta ca sa ma mai laud si eu :P....pozele.. sunt ok , sincera , corecta , restul las persoana care ma va gasi sa descopere el restul , urasc minciuna si iselaciunea ce caut eu?!... hmmmm... .. care stiu sa se distreze si sa fie destepti... (cat de cat :P)..
accept noi provorcari ;) fire vesela, aproape intotdeauna bine dispusa,binevoitoare ?i darnica,modesta nu caut nimic in mod special, o conversatie placuta, poate si o intalnire la o cafea :)
it is quite hard to describe myself in a little box but i could try .I am a very loving , warm-hearted , respectful,caringcand highly romantic woman looking for a man who enjoys a walk in the moonlight, loves cuddling, adventure, travel, romance and desires a monogamous relationship.i am here to start a long term relationship .i have a fantasy i would love to share with him all my life . i want a love that will bound us together forever making every minute of the rest of our life special. Imi caut jumatatea, care sigur este undeva acolo!
imi place sa imi traiesc viata la mare sunt romantica.comunicativa sociabila..... si va las pe voi sa descoperiti Sunt o fire vesela si romantica si vor sa petrec cat mai numeroase ocazii frumoase alaturi de oameni de calitate. cine ma vrea ...asa ma place nu caut un tip anume dar prefer sa fie seriosi si sa stie ce vrea de fapt
Buna! Ma cheama Iasmina si sunt din Brasov. Am 19 ani si pur si necomplicat caut pe cineva cu care sa ma intalnesc si sa pot avea o relatie (nu vreau doar sex, caut un barbat adevarat). Daca ar fi sa ramanem impreuna si sa lucram pentru un viitor al nostru, cum il vezi tu din punct de vedere financiar?
Mi'e cam lene sa scriu ..Alta data O fata sincera cu bunele moduri imi place surprizele sa fiu mereu surprinsa de persoana iubita imi plac cadourile desigur cand se poate .....etc ....Uitate pe poze si ai sa vezi ..:)) Nu caut nimik singular ...Distractie si Prietenie ..
Fermier Bogat, Caut Nevasta! I am a very laid back person with a good attitude and my own style. I'm very fond of the Golden Rule (treat others the way you want to be treated), but at the same time deep and complicated with my thoughts, easy going with people that are not picky, open mind, very honest .sometimes more than it should be . I'm passionate about almost any kind of music, for me it's like a kind of expression.it just release your soul. Open to changes, you never know what life has for you, and what new lessons are you going to learn, what kind of people are you going to meet and in which way are they going to touch your heart. I am looking for a partner in life. I want a best friend and a lover to share quiet moments,i am a very enthusiastic, outgoing, independent person who enjoys similar things, but who can also introduce me to new things DACA ESTI AICI SA CITESTI DESPRE ASPECTUL MEU FIZIC, POTI SA PLECI. Relatie serioasa
eu sunt asa cum sunt ...va las pe voi sa ma cunoasteti dar oricum nu aveti nimic de pierdut sut serioasa sincera sinpatica daca vrei sa ma cunosti cautama destul de dragutza zic eu..:P nu caut nimic...am facut contul de curiozitate sa vad si eu ce e p`aici....oricum nu imi place si nu prea raspund la mesaje...decat daca mi se par mie interesante
Sunt o persoana sincera prietenoasa care traieste fiecare minut Buna!!!! .Cei care urmariti flirt si aventura.... slabe sperante....!!! As vrea sa cred ca mai exista si barbati care stiu ce vor cu adevarat... o familie!! Sunt o iubita simpla, modesta, eleganta si fara interes. Nu mi place ca sunt pe aici, dar uneori soarta e nedreapta.Conversatiile fara rost, dar cu alt interes, ma obosesc si nu le accept!! Arat cat se poate de Ok Nu caut ceva anume
Ciao! Sunt o fata simpla, comunicabila, linistita, cu simtul umorului si serioasa in acelasi timp! Fiecare relatie este o calatorie nesigura .Totul e sa gasesti persoana cu care sa vrei sa faci acest drum , iar aceasta persoana sa-si doreasca sa-l strabata impreuna cu tine . Nici prea frumoasa, nici prea urata. Nu imi caut jumatatea, doar prietenie.
sunt.......asa cum ma vedeti...restu~ poate veti afla singuri I am a genuine young at heart and outside one man woman looking for that special someone to share life's adventures with,I have a very positive outlook on life.. pai na..... cum ma vezi si cum te vad de cautat nu caut decat distractzie , prieteni noi , si la cat de aventuriera sunt ... cine shtie ..!!!!1
Sunt sexy si caut un partener!!!! Sunt o fire deschisa si optimista cu un caracter de om bine crescut. Cauta barbat cu capul pe umeri si cu valori morale. sunt bruneta,ochi caprui,am o sora si multi prieteni un prieten sau un coleg depinde de ce calitati are !
Imi caut un partener...Sunt disponibila fac absolut orice imi cere... sint o femeie credincioasa de casa familista restul ramine de descoperit nu vreau sa cunosc barbati mai tineri nici aventurieri as dorii sa cunosc un adevarat barbat daca mai exista nu-mi plac fumatorii nici cei care consuma alcool rog seriozitate Sunt sexy am ochii caprui parul lung si brunet...
Sunt o fata plina de viata,cu o energie inepuizabila. Imi place aventura si nebunia vieii,dar totusi sunt si o fire romantica, ce stie sa gateasca...pot fi si o gospodina. Daca esti un barbat ce vrea sa isi traiasca viata,iti plac plimbarile si noptile pierdute in doi, cauta-ma! Sunt slabuta. Nu deosebit de inalta....Sunt tot ce trebuie. Aventura,discutii deschise despre indiferent ce subiect,plimbarii,noptii pierdute in doi...si daca devine serioasa treaba ,cu atat mai bn. Imi caut jumatatea ce ma completeaza.
Casatorita. Caut amant pentru relatie discreta de durata. Vorbim in privat. Sunt o persoana serioasa, activa care cauta un partener de viata pentru a imparti viata in doi. Sunt o iubita independenta care spera sa gaseasca persoana potrivita.
Sa vedem ce iese! So many profiles,wow, i guess it is sad, cause there are so many lonely people in the world, yet the positive thing that there is always hope, for all of us, to find happiness, peace, devotion, faith and love, i am an optimist, mom always taught me to never give up and always stay positive, so i do believe in that, even though life is discouraging us sometimes, but i do believe that one day i will wake up and see the sun in the eyes of the one and onliest i have been waiting for all of my life, i am a simple girl, easy-going, hard-working and i am still waiting, for my Mr.Right, though i i do not want to waste years on just waiting:) doua maini, doua picioare, si restul stiti nu caut nimic
mdea eu sunt eu si sunt o diva:P asa zic uni iar alti zic k sunt figuranta ...etc fiecare cu parerea lui dar eu zic k sunt d treaba;) To begin with I wish to welcome. :) I wish all good mood. I the lonely woman. I quiet, resolute. I do not play. And I do not wish to be a toy. And I search for long-term relations. I the usual girl. There are black strips in a life, and happen white. But the most part of a life I stay in good mood. Always I try to optimise the work. I do not drink and I do not smoke. I choose a healthy way of life. If I speak something or I do, I can usually explain why so, instead of in another way. (Actually it is possible not always, sometimes the choice becomes on the basis of an internal voice, sometimes it appears erroneous.) I cannot long be angry with something or someone. I very seldom take offence. Very much I love the nature and animals. I like to walk on the nature. I do not understand, how people can lay all the day on a sofa and watch TV. I am always ready to listen to opinion of any person, but I agree with it only well having thought. I seldom hide from people the to them the relation. un aspect fizic placut...multora le place cateodata mai putin mie:P .... nu caut nimic in mod exceptional ....poate doar persoane cu kre s mai vb...k tot m-am inscris aici;)
Nebunatica,spontana si plina de viata.... si inca ceva ador sa dansez.. Daca esti din Cluj sau prin zona, poate ne intalnim la o cafea. Sunt o nevasta singura cluj-napoca, independenta, dar romantica, si caut un barbat cu intentii serioase. Imi place sa comunic deschis, sa rezolv conflictele matur si sa ma bucur de viata in doi, cu respect, blandete si un strop de aventura. Si un infatisare fizic foarte placut...si asta datorita cursurilor de dans.... In mare parte caut barbati cu care sa ies prin cluburi sa ne distram...j nu numai....j alte activitati de genu..
sunt rea cu cei rai shi buna cu cei buni Buna dragilor sunt o persoana sincera onesta corecta detesto minciuna si falsitatea nu ma cred a fi perfectiunea intruchipata sunt o peroana cu calitati si defecte mio place musica distractiile plimbarile natura comunicarea si respectul primeaza pentru mine intr-o relatie nrcunoastema si te cel convinta eu caut un baiat cu care sa am o relatie de prietenie shi mai departe vom vedea
Descriere proprie Buna, vreau sa-mi cunosc dragostea aici. Vreau sa fiu fericit si sa dau fericire omului meu. M-am saturat sa fiu singura si imi vor dragoste, tandrete si afectiune. Caut doar o relatie serioasa. Nu vreau sa ma dedic doar familiei. Ochi caprui, par lung si inchis, figura subtire. parteneri de incredere definiti pozitiv, cu interese similare.
sunt o persoana cu simtul umorului, poate mult prea realista pentru ziua de azi, am bun simt, sunt serioasa, corecta si consider ca as fi o jumatate buna pentru un barbat care isi doreste ceva serios intr-o relatie. consider impreuna cu multe alte persoane ca sunt draguta, multi o spun, dar multi o spun deasemenea ca nu sunt, daca cauti perfectiunea, daca cauti tipul de nevasta model sau vre-un manechin, fara celulita, cu sani siliconati si cu un corp perfect poti sa treci mai departe de profilul meu. Caut un barbat care sa stie ce isi doreste de la viata, caut un barbat care sa isi doreasca armonie in familie, o femeie intelegatoare, caut un barbat care sa vrea copii, sa fie respectuos si cu picioarele pe pamant.Cineva care sa nu ma mai faca sa sufar.aaa, si sa aiba peste 1.80cm
Sunt o tipa open minded, comunicativa si orientata spre nou, cu activitati multitasking , organizata si punctuala, in mod simetric si reciproc caut aceste lucruri intr-un potential partener. In masura in care intanlnesc pe cineva de cara sa imi placa, voi avea grija sa dezvolt acest subiect. Un om capabil sa vorbeasca limba romana correct, pedant, atent, jucaus dar si serios atunci cand trebuie, parolist. too fussy?btw, fara poza, nu ma poti interesa, deloc .
sunt urata si inculta.......... Vor un barbat care sa respecte femela romantic sa nu ma insele. Doresc ca barbatul sa fie din turnu magurele si in initialul rand sa ma accepte cu copil schioapa si oarba il caut pe silviu din constanta
las la aprecierea voastra ;) I am very honest and faithful. It is important for me to remain truthful always and I greatly appreciate this quality if to speak about other people. I am extremely optimistic person and I try to be never upset. Sometimes I like to behave like a child because I am sure that it is very important if you can release all your feelings. But it doesn't mean I am not a lady. I am a real lady because of my upbringing and I do like cooking romantic dinners at home and wearing classic dress. I don't have a man in my life now and that is why I don't have a person who to cook for and who to make surprises but I am here to change this situation! First of all, I dream about finding honest, faithful and reliable man. I think that cheating us taboo and I must be sure in my partner. I want to be the one for him and I want him to be the one for me. I would like my partner to be kind and attentive because I am a very attentive person myself. I don't care age difference because I know a lot of examples of happy marriages when a husband was much older than his wife. Age doesn't influence intelligence level, character, moral values and so on. That is why age limitations which I stated in my profile are very obscure. So please, don't think they are "must" for me. No matter if you are younger or older than I stated - if you feel connection reading my profile right now, please, right me, because only your soul and heart are important for me! caut o persoana care sa ma inteleaga sa fie alaturi de mine atunci cand am nevoie de ea caut cel mai mult o persoana iubareata.
sunt o blonda frumoasa si vanata de barbati.sunt invidiata de femei care ma urasc si dorita de barbati a man that is hardworking. A man that has love in abundance and is Ready to give it out. A man that needs care and support in Life. A man that will be there for me In The Good and Bad time of my life. A man that we will live together and Bear children and a man that will Love our Kids and take Good care of them and a man that we will like happily, hope to read back from you telling me the kind of woman you seek for... ochi negri par lung blond silicoane barbat sexi elegant care sa ma iubeasca si sa nu ma minta sa fie sincer
Bisexuala caut partenera Dominant harstotelijk, geslotentot in extreme en gericht op de grote mysteries van het leven. 1,60 , 55 kg Bisexuala caut partenera singura , nu sunt in cautare de barbati...